9 gadżetów, które dostarczą mocnych wrażeń podczas stosunku - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

9 gadżetów, które dostarczą mocnych wrażeń podczas stosunku

Coraz więcej osób szuka sposobu, aby odkryć nowe poziomy rozkoszy podczas miłosnych igraszek. Chcąc zaimponować i zaskoczyć partnera przydatnych będzie kilka erotycznych gadżetów, które dostarczą nowych, “mocniejszych” wrażeń. Sprawdź, jaki gadżet spełni Twoje najskrytsze fantazje.

 

Sonda analna

Chcesz odkryć nowe miejsca rozkoszy? Przełam strefę tabu i wypróbuj sondę do stymulacji analnej. Gadżet ten został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny nawet dla początkujących osób. Idealnie gładka i elastyczna sonda pozwoli rozpocząć nową przygodę w świecie analnej przyjemności.

1

Fetish Fantasy Ekskluzywna sonda analna z silikonu (148 zł88 zł

 

Klamry na sutki

Odrobina bólu podczas stosunku jest bardzo podniecająca. Jak przyprawić partnera o dreszcz podniecenia? Wypróbuj klamry na sutki. Do miłosnej zabawy wprowadzą odrobinę luksusu. Przyprawią o dodatkową falę rozkoszy, jeśli na chwilę włożysz je do lodówki lub odrobinę podgrzejesz.

 

2

Pipedream Luksusowe magnetyczne zaciski na sutki (236 zł163 zł

 

Przedłużka na penisa

Mężczyźni, którzy chcieliby w szczególny sposób zaspokoić swoją partnerkę mają taką możliwość, bez konieczności stosowania leków czy poddaniu się zabiegowi. Nakładka na penisa jest miękka i delikatna, dopasowuje się do kształtu Twojego penisa. Po jej nałożeniu penis wydłuża się o 3 cm i pogrubia o 66%. Taka “broń” sprawi, że każda kobieta będzie wiła się z rozkoszy.

3 Pipedream Nakładka na penisa (208 zł158 zł

 

Taśma do bondage

Chcesz zniewolić ukochaną osobę? Podczas miłosnych igraszek zwiąż partnera taśmą do bondage i zaserwuj mu nowe wrażenia. Taśma świetnie nadaje się do odgrywania ról, gdzie jedna osoba będzie miała władzę nad drugą, która w napięciu będzie oczekiwała dalszych wydarzeń.

4

Fetish Fantasy Bezklejowa taśma bondage 9 m (208 zł158 zł

 

Silikonowe usta

Miękka silikonowa nakładka na usta ma na celu wzmocnienie mięśni twarzy. Panie, które pragną podszkolić się w miłości francuskiej powinny posiadać taki gadżet w swojej toaletce. Osoby lubiące fetysz również spełnią swoje erotyczne fantazje.

5

Scala Silikonowe usta do ćwiczeń mięśni twarzy i ust 29 zł

 

Długi bat

Chcesz wynieść miłosne zabawy na nowy poziom? W Twojej sypialni powinien znaleźć się bat, który wykorzystasz do niecnych igraszek. Dodaj pieprzyku w sypialni, karając bądź zachęcając partnera do upragnionych pieszczot.

6

Bad Kitty Długi bat z cyrkoniami (166 zł139 zł

 

Zestaw do wiązania

Kajdanki mają jedną wadę, że nie można przykuć ich do łóżka bez sztywnej ramy. Z zestawem taśm do wiązania spełnienie najskrytszych żądz będzie łatwiejsze. Przykuj partnera do łóżka i wykorzystaj spraw, aby Twoje fantazje się spełniły.

7

Bad Kitty 4 częściowy zestaw do wiązania (161 zł114 zł

 

Kajdanki z mocowaniem na drzwi

Pozycje łóżkowe już was nie interesują? Chcesz spróbować czegoś nowego? Kajdanki mocowane do drzwi odkryją przed wami nowe doznania. Przejmij całkowitą kontrolę nad partnerem, okiełznaj i doprowadź do granic rozkoszy.

8

Fetish Fantasy Solidne kajdanki z mocowaniem na drzwi (312 zł236 zł

 

Wibrator dla par

Wibrator może dla większości osób kojarzyć się z przyjemnością wyłącznie dla jednej osoby. Ten wibrator dla par został skonstruowany tak, aby dostarczać dodatkowych wrażeń podczas stosunku. Jedną stronę wibratora umieszcza się w pochwie, druga część wystaje na zewnątrz, dodatkowo stymulując łechtaczkę. Wibrator mocno wibrując dostarcza również dodatkowych wrażeń mężczyźnie podczas penetracji.

9

 

We-Vibe – wibrator dla par (648  zł448 zł
Następny artykuł
;