10 sposobów na urozmaiconą grę wstępną - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

10 sposobów na urozmaiconą grę wstępną

Gra wstępna jest podstawą udanego stosunku. Dużą uwagę zwracają na nią kobiety, lecz mężczyźni traktują grę wstępną trochę po macoszemu. Na szczęście podejście mężczyzn do gry wstępnej zmienia się i coraz chętniej zaczynają zbliżenie od pobudzenia swojej partnerki. Gra wstępna nie musi być również rutyną. Istnieje wiele przedmiotów, które wzbudzają pożądanie, namiętność i gwarantują udany seks. Oto 10 przedmiotów, która przeprowadzą Was od inicjacji przez wspaniały seks aż po intensywny orgazm.

 

Męskie feromony – Pheromone Essence

Chcesz stać się bardziej atrakcyjnym mężczyzną? Chcesz być bardziej zauważalny dla kobiet? Na co dzień stosuj męskie feromony Pheromone Essence o silnym stężeniu. Są one bezwonne i działają wyłącznie na podświadomość. Ta nietypowa mieszanka 6 feromonów jest zupełnie niewyczuwalna dla człowieka. Dlatego można stosować je cały czas. Nie wierzysz? Sprawdź sam, a nie opędzisz się od kobiet.

1/10

Pheromone Essence męskie 7,5ml (189 zł) 153 

 

Afrodyzjak dla par – Love Drops Dirty Dancing

Dzięki temu afrodyzjakowi gra wstępna przerodzi się w pełny doznań seks. Afrodyzjak Love Drops Dirty Dancing przeznaczony jest dla par. Po 20-30 minutach od spożycia obudzi się pożądanie, które trudno opanować. Narządy stają się wrażliwe nawet na najmniejszy dotyk. Afrodyzjak wywołuje falę pożądania i ochotę na mocniejszy i odważniejszy seks. Zerwij z rutyną i przygotuj się na niezapomniane, nawet wielokrotne, doznania.

2/10

Love Drops Dirty Dancing (80 zł) 59 

 

Afrodyzjak dla mężczyzn – Testos Drops

Masz ochotę na małą zabawę, lecz partner nie ma ochoty. Nawet po ciężkim dniu, krople afrodyzjaku Testos Drops obudzą w każdym mężczyźnie tygrysa i ochotę na seks. Kilka kropli afrodyzjaku poprawia ukrwienie penisa i uwrażliwia na każdy dotyk. Wówczas każde nawet najmniejsze muśnięcie pobudza do działania. Twój mężczyzna będzie twardy i gotowy do spełnienia każdej seksualnej fantazji.

3/10

Testos Drops – 15ml (80 zł) 59 

 

Bielizna erotyczna – Starlett koszulka i stringi

Chcesz sprawić przyjemność swojemu partnerowi? Zaskocz go niezwykle kuszącą bielizną erotyczną Starlett. Dopasowany do ciała i przezroczysty materiał wzbudzi w nim pożądanie i jak nigdy dotąd nieodpartą chęć na seks. Bardzo elegancka koszulka rozpali go z namiętności i po chwili gry wstępnej szybko przejdzie do sedna.

4/10

Starlett koszulka i stringi (99 zł) 69 

 

Olejek podniecający dla kobiet – ON

Brakuje Ci większej stymulacji, ekscytacji w życiu seksualnym? Ten olejek zmieni Twoje doznania, zarówno z partnerem jak i samej. Olejek podniecający dla kobiet ON jest całkowicie naturalny. Powstał z mieszanki olejków eterycznych, które poprawiają ukrwienie narządów i zwiększają wrażliwość. Kilka kropel rozprowadzonych na łechtaczce przeniesie Cię na nowy poziom przeżywania orgazmów. Olejek przyjemnie rozgrzewa i w ciągu kilku minut zmienisz się w kobietę rządną seksu.

5/10

ON – olejek podniecajacy dla kobiet (100 zł) 59 

 

Spray podniecający i zwężający – LibiSpray intensive

Rzadko miewasz ochotę na seks? Może nie postrzegasz seksu jak najprzyjemniejszej czynności w życiu? Pora to zmienić i zacząć cieszyć się seksem. Spray podniecający LibiSpray intensive sprawi, że seks stanie się cudownym doznaniem. Rozpyl płyn na łechtaczkę i wargi sromowe a poczujesz przyjemne ciepło i zintensyfikowane wrażenia. Dodatkowo płyn obkurcza naczynia krwionośne sprawiając, że Twoja wagina stanie się wąska i ciasna. Partner oszaleje kiedy poczuje, że jest jak podczas pierwszego razu.

6/10

LibiSpray intensive 50ml – spray podniecający i zwężający (120 zł) 59 

 

Rozgrzewający olejek – BIJOUX INDISCRETS Dark Chocolate

Na co dzień nie przywiązujemy większej uwagi do dotyku. Wszystko zmienia się w intymnej sytuacji, kiedy wszystkie zmysły pracują na wyższych obrotach. Olejek rozgrzewający Bijoux Indiscrets o smaku i zapachu ciemnej czekolady rozpala zmysły i wyczula skórę na dotyk. Stworzony na bazie naturalnych składników sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie dalszym pieszczotom, całowaniu czy lekkich muśnięciach. Olejek świetnie nadaje się do gry wstępnej, aby pobudzić ciało i zmysły do większych doznań.

7/10

BIJOUX INDISCRETS Dark Chocolate Warming Oil (99 zł) 79 

 

Żel poślizgowy pobudzający doznania – Aqua Orgasm Gel

Seks kojarzy Ci się z bolesnymi otarciami? Nie musi tak być. Żel poślizgowy Aqua Orgasm Gel chroni skórę przed uszkodzeniami i zranieniami podczas stosunku. Co więcej, żel zwiększa doznania sprawiając, że są one mocniej i intensywniej odczuwalne. Preparat nie wysusza skóry, jest również antybakteryjny i nie zaburza ph okolic intymnych. Dzięki niemu poczujesz, że seks może być przyjemny. Doskonały również do zastosowania podczas gry wstępnej, aby rozbudzić pożądanie.

8/10

Aqua Orgasm Gel 150 ml – Żel poślizgowy pobudzający doznania (69 zł) 49 

 

Gra Erotyczna – Mistrz

Zacznij grę wstępną od gry erotycznej Mistrz, która wzniesie Was na nowe poziomy doznań. Gra jest miejscem, gdzie mogą się spełnić Twoje najskrytsze fantazje. Dzięki niej zwiększycie rozkosz i satysfakcję z intymnego zbliżenia. To gra pełna dominacji i uległości prowadząca przez plansze wprowadzenia i inicjacji do nowego oblicza seksu.

9/10

Gra Erotyczna Mistrz (79 zł) 59 

 

Doraźny spray powiększający penisa – Penilarge spray

Nic tak nie pobudza kobiety jak nabrzmiały członek. Pokaż swojej partnerce, że jesteś gotowy do miłosnego zbliżenia, a nie będzie w stanie Ci odmówić. Spray powiększający penisa Penilarge to skuteczny środek na optyczne powiększenie penisa i potencję. Użyty na 10 minut przed zbliżeniem będzie świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Wraz z partnerką będziecie zadowoleni ze stosunku „pełnego” mocnych wrażeń.

10/10

Doraźny spray powiększający penisa – Penilarge spray (99 zł) 59 
Następny artykuł
;