Najpopularniejsze męskie zegarki marki Guess - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Najpopularniejsze męskie zegarki marki Guess

Zegarki dla mężczyzn mają spełniać przede wszystkim funkcje praktyczne. Rzadziej mężczyznom zależy wyłącznie na aspekcie wizualnym. Jednak marka Guess połączyła praktyczne rozwiązania z efektowną prezentacją. Chociaż zegarki Guess w regularnej cenie kosztują krocie, te udało nam się znaleźć o połowę taniej na Zalando Lounge. Warto dołączyć do ich programu, ponieważ przynajmniej kilka razy w miesiącu pojawiają się tam designerskie zegarki i inne dodatki z półki premium w cenach obniżonych nawet o 75%. Oferty są niestety limitowane, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Czarny zegarek na skórzanej bransolecie

Klasyczny czarny zegarek Guess na skórzanej bransolecie to obowiązkowy element męskiej garderoby. Duża wyraźna tarcza posiada dodatkowo trzy wskaźniki. Całość prezentuje się elegancko, ale też nowocześnie.

1/15

GUESS Zegarek – czarny (650 zł) 289 zł

 

Smartwatch  niebieski

Praktyczny niebieski smartwatch Guess, każdy mężczyzna doceni jego nowoczesny wygląd i praktyczne funkcje. W łatwy sposób zsynchronizujesz go ze swoim telefonem. Zegarem umożliwia między innymi zdalne sterowanie aparatem, posiada funkcję muzyki czy wyszukiwania w telefonie komórkowym, Wyświetla nawet przypomnienia i pozwala zarządzać aplikacjami.

2/15

 

GUESS Smartwatch – niebieski (1735 zł) 629 zł

 

Smartwatch  brązowy

Kolejny praktyczny model, ale w bardziej klasycznej odsłonie. Brązowy smartwatch Guess posiada klasyczną tarczę i piękny skórzany pasek, ale wewnątrz skrywa technologię, która przyda się w codziennym pędzie. Dzięki synchronizacji z telefonem zapewnia następujące funkcje: zdalne sterowanie aparatem, funkcja muzyki, funkcja wyszukiwania w telefonie komórkowym, funkcja nie przeszkadzać, funkcja poleceń głosowych, odbieranie i nawiązywanie połączeń, spotkania i przypomnienia, zarządzanie aplikacjami.

3/15

zegarek

GUESS Smartwatch (1520 zł) 559 zł

 

Zegarek chronograficzny

Ten nowoczesny zegarek Guess będzie oczkiem w głowie każdego mężczyzny lubiącego bawić się modą. Piękna, biało-granatowa tarcza i gruba skórzana bransoleta w kolorze koniakowym, dają niesamowity efekt. Do tego, zegarek posiada mechanizm wodoszczelny aż do 10 atmosfer.

4/15

zegarek

GUESS Zegarek chronograficzny (865 zł) 339 zł

 

Brązowy zegarek chronograficzny

Dla miłośników sportu mamy jeszcze jeden model. Brązowy zegarek chronograficzny Guess, posiada czarną, stylową tarczę, złotą elegancką oprawę i wygodną skórzaną bransoletę. Do tego mechanizm jest wodoszczelny aż do ciśnienia 5 atmosfer.

5/15

GUESS Zegarek chronograficzny (1040 zł) 479 zł

Czarny zegarek na parcianym pasku

Co powiecie na tę propozycję? Czarny zegarek Guess na parcianym pasku do codziennych stylizacji sprawdzi się idealnie. Zegarek dodatkowo posiada trzy wskaźniki, w tym wskaźnik daty. Co bardzo ważne dla miłośników sportu, mechanizm zegarka jest wodoszczelny do ciśnienia 5 atmosfer.

6/15

GUESS Zegarek  (690 zł) 299 zł

 

Srebrny zegarek na biżuteryjnej bransolecie

Bardzo elegancki srebrny zegarek Guess na biżuteryjnej bransolecie dzięki cyfrowo- kreskowemu indeksowi wygląda wyjątkowo delikatnie. Szybka ze szkła mineralnego zapewni trwałą ochronę, a ozdobna bransoleta przypadnie do gustu nawet największemu elegantowi.

7/15

GUESS Zegarek srebrny  (735 zł) 339 zł

 

Czarny zegarek na parcianym pasku

Kolejny model dla mężczyzn lubiących wygodę i prowadzących szybki tryb życia. Czarny zegarek Guess z dużą tarczą i  paskiem łączącym skórzaną bransoletę i parciane wstawki. Na prostej wyraźnej tarczy znajdziecie również wskaźnik daty. Prosty ale bardzo efektowny model.

8/15

GUESS Zegarek czarny  (690) 329 zł

 

Granatowy, silikonowy zegarek

Jeśli mowa o zegarkach idealnych do uprawiania sportów, nie można zapomnieć o wygodnych silikonowych modelach. Takich jak ten granatowy silikonowy zegarek Guess. Łączy stylowy wygląd z wygodą. Silikonowy pasek nie obciera nadgarstka nawet podczas intensywnego ruchu. Zegarek posiada również mechanizm wodoszczelny do ciśnienia 10 atmosfer.

9/15

GUESS Zegarek granatowy  (780) 369 zł

 

Czarno-złoty elegancki zegarek

Miłośnicy eleganckiego stylu będą zainteresowani tym modelem. Czarny zegarek Guess ze złotymi zdobieniami prezentuje się wyjątkowo elegancko. Pasek z bydlęcej skóry dodaje elegancji. Zegarek posiada mechanizm wodoszczelny do ciśnienia 10 atmosfer, a oprócz wskaźnika godziny również trzy inne wskaźniki.

10/15

GUESS Zegarek czarny  (995) 469 zł

Zegarek Guess w kolorze niebieskim

Ten analogowy męski zegarek Guess jest łudząco podobny do poprzedniego modelu. Drobną różnicą jest kolor ozdobnej tarczy. Niebieski dodaje jej odrobinę ekstrawagancji. Pasek zegarka wykonano z bydlęcej skóry. Dodatkowa funkcja stopera nadaje mu charakter zegarka sportowego.

11/15
GUESS Zegarek niebieski (1125 zł) 549 zł

Srebrny zegarek z bransoletą

To klasyczny zegarek Guess z bransoletą wykonaną ze szlachetnych stopów metali. Koperta zegarka również wykonana jest ze stali. Dokładny czas odmierza kwarcowy mechanizm, a godzinę na tarczy wskazują cyfry rzymskie. Na tarczy znajduje się także datownik. Zegarek ten można nosić do mniej formalnych garniturów, zestawień pół eleganckich czy casualowych.

12/15
GUESS Zegarek srebrny (910 zł) 419 zł

 

Połączenie klasyki i zegarka sportowego

Mężczyźni coraz częściej wybierają taki model męskiego zegarka Guess. Jego styl jest połączeniem klasycznego zegarka ze sportowym, dzięki czemu można go nosić do większości stylizacji. Silikonowy pasek zegarka ze sprzączką dobrze przylega do dłoni i zapobiega przesuwaniu się zegarka.

13/15

GUESS Zegarek czarny (910 zł) 399 zł

 

Klasyka gatunku

Klasyczne, garniturowe zegarki charakteryzują się prostym i minimalistycznym designem. Ten model zegarka przełamuje klasykę bardzo ciekawym i eleganckim przedstawieniem datownika. Tarcza zegarka jest w kolorze różowego złota, bardzo modnego w ostatnich latach. Zegarek Guess ze skórzanym paskiem doskonale pasuje zarówno do garniturów, jak i ubiorów mniej formalnych.

14/15

GUESS Zegarek ciemnobrązowy  (650 zł) 299 zł

 

Prostota i elegancja

Niezwykle prosty design zastosowano w tym minimalistycznym modelu zegarka Guess. Na czarnej tarczy widnieje tylko rzymska cyfra wyznaczająca godzinę dwunastą. Brak pozostałych cyfr na tarczy nie ujmuje mu elegancji, a wręcz sprawia, że zegarek jest niebanalny. Bransoleta jak i koperta zegarka wykonane są ze stopów stali szlachetnych, a na tarczy zegarka umieszczono drobne kryształki.

15/15

GUESS Zegarek srebrn(780 zł) 369 zł

 

Advertising


Advertising

Related Articles