Inspirujące aranżacje z cegłą w roli głównej - Page 3 of 5 - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Inspirujące aranżacje z cegłą w roli głównej

Szmaragdowa zieleń

fJeżeli być modnym, to na całego. Ten salon z wysoką, ceglaną ścianą w kolorze szmaragdowej zieleni, wraz z kanapą, to modna i nowoczesna kompozycja. Stylowe, lakierowane donice w kolorze biały połysk, dodają wnętrzu elegancji, a dywan w delikatne, geometryczne wzory, dodaje odrobinę ciepła. 

 

Cegła w niecodziennym kolorze

Źródło: bit.ly/2TfmMUT

Surowa cegła połączona z dziennym światłem

Te drewniane schody wyposażone są w industrialną poręcz, przymocowaną do cudownie oświetlonej ściany z surowej cegły. Mimo surowości cegły, ściana wcale nie jest zimna i industrialna, a ciepło drewna na schodach i światło spływające z góry, zaprasząją do wejścia na piętro. Cudowne!

Ściana przy schodach

Źródło: bit.ly/2Whtsnz

Kamień – starszy brat cegły – powiew minionych lat

 

Nie mogliśmy zapomnieć o poprzedniku cegły, czyli kamieniu. Jego nieregularne kształty zarysowane w powierzchni ściany, która w całości została pomalowana na biało, dają nam niesamowity efekt harmonii z drewnianą konstrukcją sufitu i starą drewnianą podłogą. Do tego wszystkiego gdy dodamy wolno stojącą wannę,  surowe lampy i wyeksponowane rury, uzyskamy industrialną przestrzeń w pełni znaczenia tego słowa. W tej łazience czujemy, ze jest industrialna nie tylko wyglądem, ale i wiekiem.

Cegła w łazience

Źródło: bit.ly/2UfpU3u
Advertising

Poprzednia Następna
Advertising

Related Articles