15 designerskich okularów CHLOÉ na lato 2019 - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

15 designerskich okularów CHLOÉ na lato 2019

 

Nie od dziś wiadomo, że okulary przeciwsłoneczne nie służą już wyłącznie ochronie naszych oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale są bardzo ważnym elementem naszych stylizacji. Dobór odpowiedniego modelu wcale nie jest trudny. Decydując się na zakup nowego modelu, warto zwrócić uwagę zarówno na markę, jak i odpowiedni kształt, dobrany do naszej twarzy. Teraz na stronie Zalando Lounge dostępne są różne modele okularów przeciwsłonecznych marki CHLOÉ, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kwadratowe oprawki

Panie o okrągłych i owalnych twarzach zdecydowanie powinny wybierać oprawki o wyrazistych, kwadratowych lub trapezowych oprawkach. Na przykład takie kwadratowe oprawki CHLOÉ. Delikatne, metalowe zauszniki dodatkowo zdobią okulary.

1/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1220 zł) 299 zł

Okulary z cienką oprawką

Chcąc złagodzić surowe rysy twarzy zdecyduj się na delikatne okulary  z cienkimi oprawkami CHLOÉ. Dosyć duże szkła z delikatnym przyciemnieniem dodatkowo wzmocnią efekt. Cieniutkie zauszniki są wygodnym rozwiązaniem. Okulary chronią oczy i są ozdobą naszych stylizacji.

2/15okulary
CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1430 zł) 519 zł

 

Kwadratowe okulary ze wzmocnieniem w okolicy czoła

Modele kwadratowych okularów przeciwsłonecznych CHLOÉ najkorzystniej będą wyglądały na twarzach okrągłych i kwadratowych. Ten model nawiązujący wyglądem do popularnych pilotek sprawdzi się w stylizacjach codziennych i sportowych.

3/15

okulary

 CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1215 zł) 459 zł

 

Okrągłe okulary z ozdobnymi zausznikami

Panie o twarzy w kształcie kwadratu i prostokąta powinny decydować się na modele o miękkich zaokrąglonych kształtach. Na przykład takie okrągłe okulary przeciwsłoneczne CHLOÉ z ozdobnymi zausznikami. Okulary będą pięknie wyglądały w  stylizacjach eleganckich i w połączeniu z sukienkami koktajlowymi.

4/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1390 zł) 449 zł

Okrągłe okulary z jasnymi oprawami

Jeśli okrągłe oprawy najlepiej pasują do waszego typu urody, to warto rozważyć kupno okularów przeciwsłonecznych z jasnymi oprawami CHLOÉ . One jeszcze bardziej złagodzą rysy twarzy i dodadzą subtelności i dziewczęcego wyrazu. Ten model ma modne gradientowe zaciemnienie szyb.

5/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(112 zł) 459 zł

Okulary z ozdobnymi oprawami

Okulary przeciwsłoneczne nie muszą być nudne. Co powiecie na przykład na te ozdobne oprawki Chloe, łączące metal i plastik? Ten model polecamy tym paniom, które mają twarz w kształcie diamentu lub trójkąta. Górna krawędź zapobiegnie dodatkowemu poszerzaniu czoła.

6/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1255 zł) 449 zł

 

Transparentne oprawki z kolorowym akcentem

Okulary przeciwsłoneczne CHLOÉ z transparentnymi oprawami są hitem ostatnich sezonów. Ten model, dla urozmaicenia i nadania okularom wyrazu posiada delikatny akcent kolorystyczny w górnym, zewnętrznym rogu. Piękny i dziewczęcy model złagodzi surowe rysy twarzy.

7/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(995 zł) 459 zł

 

Okulary w kształcie kociego oka

Okulary CHLOÉ z oprawkami w kształcie kociego oka pasują do każdego typu urody i kształtu twarzy, dlatego są jednymi z najczęściej wybieranych modeli na całym świecie. Ten model posiada dosyć mocne zaciemnienie szkieł i filtry chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

8/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1240 zł) 389 zł

 

Kwadratowe oprawy z transparentnymi oprawami

Te kwadratowe okulary CHLOÉ z jasnymi oprawkami mają górny zewnętrzny róg delikatnie zadarty ku górze, co dodaje okularom charakteru. Polecamy je więc paniom z okrągłym lub owalnym kształtem twarzy. Dodatkowy efekt zapewniają gradientowo zaciemniane szkła.

9/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (1125 zł) 459 zł

 

Bordowe okulary z oprawami w kształcie kociego oka

Oprawy CHLOÉ w  bordowym kolorze o kształcie kociego oka sprawiają, że twarz nabiera wyrazu i nieco surowości, więc nie są przeznaczone dla pań o mocnych rysach twarzy. Nadadzą się za to do stylizacji biznesowych, eleganckich i codziennych.

10/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1040 zł) 459 zł

 

Okrągłe oprawy z ozdobnymi zausznikami

Ozdobne zauszniki są ostatnio coraz częściej spotykane w okularach przeciwsłonecznych. Mają przyciągać wzrok i sprawiać, że okulary będą wyróżniały się spośród wielu innych. Takie właśnie są te okrągłe okulary przeciwsłoneczne CHLOÉ z ozdobnymi zausznikami. Dodatkowo są w bardzo modny zwierzęcy wzór.

11/15

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1430 zł) 519 zł

 

Okulary w geometryczne kształty

Geometryczne kształty okularów przeciwsłonecznych CHLOÉ obok zwierzęcych wzorów są bardzo modnym wyborem tego sezonu. Są ciekawym wyborem i ozdobą stylizacji. Model ten będzie najlepiej prezentował się u pań z twarzą owalną.  Delikatne metalowe oprawki od dołu, w połączeniu z grubszą oprawą od góry okularów wspaniale się komponują i dają piękny efekt.

12/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne (995 zł) 459 zł

 

Pilotki

Delikatne pilotki CHLOÉ w cienkiej metalowej oprawie idealnie sprawdzą się w przypadku twarzy kwadratowej i prostokątnej. Miękkie linie złagodzą ostre rysy twarzy i dodadzą jej łagodności. Pilotki polecamy szczególnie do stylizacji codziennych. Choć w połączeniu z sukienką koktajlową również prezentują się dobrze.

13/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1255 zł) 449 zł

Owalne okulary z oprawą do połowy wysokości

Jeśli owalne okulary przeciwsłoneczne do twojego typu urody pasują najlepiej, jednak szukasz delikatnego modelu, to te oprawki CHLOÉ z grubą oprawą do połowy wysokości szkieł będą strzałem w dziesiątkę. Połączenie plastikowej i metalowej oprawy sprawia, że okulary są jednocześnie wyraziste i delikatne.

14/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1170 zł) 449 zł

 

Czerwone oprawy

Latem warto postawić na kolory w dodatkach. Może więc zaszaleć i zdecydować się na czerwone okulary CHLOÉ z owalnymi oprawami? Okulary są dosyć duże, dlatego nie będą dobrym wyborem dla pań o drobnej bądź krótkiej twarzy. Polecamy je szczególnie do typu owalnego i prostokątnego.

15/15

okulary

CHLOÉ Okulary przeciwsłoneczne(1125 zł) 399 zł

 

Advertising


Advertising

Related Articles