Najmodniejsze dodatki których nie może zabraknąć w Twojej szafie - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Najmodniejsze dodatki których nie może zabraknąć w Twojej szafie

Dodatki spełniają bardzo ważną rolę w każdej stylizacji. Mogą ją całkowicie odmienić lub postawić przysłowiową kropkę nad „i”. Trzeba jednak wiedzieć jak je odpowiednio dobierać. Zamiast eksperymentować warto postawić na sprawdzone propozycje. Spójrzcie na przykład na te piękne modele, które prezentujemy poniżej. Każda fashionistka powinna mieć je w swojej kolekcji!

Torebka

Najważniejszym dodatkiem w całej stylizacji jest bez wątpienia torebka. Ta listonoszka Liu Jo jest nie tylko piękna i praktyczna, ale również ponadczasowa. Prosty krój i uniwersalny kolor sprawią, że posłuży wam na lata.

 

torebka

Źródło: bit.ly/2RLA4He

 

Miłośniczki eleganckiego stylu bez wątpienia zachwyci klasyczna  torebka  Michael Kors . Ten elegancki model jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Można go już nazwać kultowym.

 

Michael Kors

Żródło: bit.ly/2t8cE5b

 

Odrębną grupę torebek stanowią i torebki wieczorowe w tym wygodna kopertówka. One nie muszą być praktyczne, muszą za to być piękne! Ozdobione kryształkami, łańcuszkami stanowią niemal element biżuterii.

 

guess

Źródło: bit.ly/2BnT3T2

 

Zegarek

Elegancki stylowy zegarek z biżuteryjną bransoletą może stać się głównym elementem stylizacji. Popularnością cieszy się na przykład ozdobny  zegarek Michaela Korsa. Jeżeli wolisz delikatniejsze wersje, spójrz na ten modny zegarek FOSSIL.

zegarek

Źródło: bit.ly/2Ddf1bn

 

Portfel

Portfel może nie jest dodatkiem który rzuca się w oczy, jednak stylowy model świadczy o naszym wyczuciu stylu i elegancji. Zwróć uwagę na przykład na ten piękny portfel  Guess. Kto nie chciałby go mieć…

Portfel

Źródło: bit.ly/2t82Ec7

Okulary przeciwsłoneczne

W letnie dni żadna stylizacja nie może obejść się bez okularów przeciwsłonecznych. Dodają one nieco tajemniczości i wyrazistości. Modne są szczególnie modele z transparentnymi oprawkami, takie jak te oprawki Furla. 

okulary

Źródło: bit.ly/2TBHzSR

 

Paski

Stylowy pasek nie powinien rzucać się w oczy, jednak logo marki nie jest niczym strasznym. Spójrzcie na ten piękny pasek Guess.

 

pasek

Źródło: bit.ly/2Bstj7X
Advertising


Advertising

Related Articles