Trendy w kuchni na 2019 rok - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Trendy w kuchni na 2019 rok

Nowy rok to nowa okazja, aby zmienić swoją kuchnię. W roku 2019 pojawią się różne tekstury, wzory i materiały. Typowe projekty, takie jak biała kuchnia będą nadal widoczne, ale już nie będą dominować na rynku. Białe, lakierowane na wysoki połysk fronty kuchenne będą mieszane z odważnymi elementami, aby nadać trochę ciepła i osobowości. Aby ułatwić proces projektowania, wybraliśmy kilka inspirujących trendów w kuchni na rok 2019.

Źródło: bit.ly/2SnjOBF

Drewno w ciepłym odcieniu

W tym roku powróci również drewno.  W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy nadmiar kuchni z drewnem, teraz ponownie pojawia się w kuchni, lecz tym razem w pastelowym tonie.

Źródło: bit.ly/2SIkKzE

Ciemne blaty kuchenne

Kolejnym zaskakującym tonem jest czerń, którą widzieliśmy w akcesoriach kuchennych. Jednak w tym roku pojawi się w bardziej mrocznym tonie, ciemnych frontach i blatach. W tym sezonie do wyboru pośród blatów kuchennych z kwarcu i betonu będzie lastryko, które kojarzy się głównie z latami dziewięćdziesiątymi.

Źródło: bit.ly/2GkP0uI

Otwarty plan

Kuchnie na otwartym planie zrewolucjonizowały sposób, w jaki gotujemy, ale mają też swoje mankamenty. Na początek, gdzie ukryjesz wszystkie garnki i patelnie przed wzrokiem gości? Więc jeśli nie masz nic przeciwko braku prywatności, taka kuchnia może być dla Ciebie.

Źródło: bit.ly/2SG3ACQ

Uchwyty i gałki

Chociaż uwielbiamy ładne gałki i uchwyty, trend na ich brak nadal się utrzymuje. Ukryte lub wycięte uchwyty tworzę bardzo prosty i spójny wygląd. Luźne gałki i uchwyty są prawdziwą uciążliwością, więc ten trend należy już do przeszłości. Jedynym możliwym problemem jest to, że tego typu szafki są zwykle bardziej niestandardowe, więc kosztują trochę więcej.

Źródło: bit.ly/2tgphLi

Ukryj niepotrzebne sprzęty

Wraz ze zmieniającymi się trendami w kuchni, firmy meblarskie prześcigają się w sposobach przechowywania. Jednym z ciekawych kierunków jest ukrycie praktycznie całej kuchni. Sprytne opracowanie pozwala ukryć nie używany sprzęt kuchenny. Zabudowa wyposażona w drzwi kieszonkowe wysuwaj kuchnię, gdy jest w użyciu, ale ukrywają jej zawartość, kiedy dzwonią goście.

Źródło: bit.ly/2Ss30Js

Mieszanie metali

Uwielbiamy łamać zasady, ale mieszanie metali należało do projektowych foux-pas. Ale rok 2019 jest w końcu rokiem powiedzenia „tak” wszystkim metalowym kombinacjom. Czas zacząć działać. Możesz mieszać metale, jeśli robisz to celowo i rozważnie. Więc nie mieszaj polerowanego kranu niklowego z mosiężnym zlewozmywakiem. Najlepiej mieszać metale za pomocą pokręteł i uchwytów. To zabawne i łatwe. Dzięki 2019.

Źródło: bit.ly/2UPl8d3

Dodatki i sztućce

Czym byłaby kuchnia bez pięknych dodatków. W część dodatków zaliczyć można również sztućce i inne naczynia wykorzystywane w kuchni. W tym sezonie również królować będą naturalne materiały, złoto w kolorze rose gold, biel czy czerń.

Źródło: bit.ly/2GnjBHW
Advertising


Advertising

Related Articles