Nasze ulubione akcesoria sportowe, które i Ty docenisz - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Nasze ulubione akcesoria sportowe, które i Ty docenisz

Prócz odpowiedniej garderoby, każdy kto uprawia dowolną dyscyplinę sportu nie może obejść się bez kilku przydatnych akcesoriów. Część z nich znacznie ułatwia życie i poprawia komfort. Wybór akcesoriów jest szeroki. Zatem co wybrać, aby uprawianie sportu było przyjemniejsze? Oto krótki przewodnik kilku przydatnych dodatków.

 

Ochrona w chłodniejsze dni

W chłodniejsze dni niezbędna jest ochrona głowy. Jak wiadomo najwięcej ciepła z ciała człowieka ucieka poprzez głowę. Dlatego każdy szanujący się sportowiec w swojej szafie ma czapkę bądź bandanę. Taka ochrona głowy zapobiegnie wychłodzeniu oraz dobrze odprowadzi wilgoć. Kolorowa bandana nie tylko ogrzeje głowę, również doda szyku twojemu outfitowi.

Źródło: Zalando Lounge

Ciepło w dłonie

Kolejnym niezbędnym dodatkiem w szafie sportowca są rękawiczki. Dłonie wychładzają się najszybciej i żeby temu zapobiec podczas ruchu należy zakładać rękawiczki. Rękawiczki to konieczność w chłodniejsze dni.

 

Źródło: Zalando Lounge

Dodatek na szyję

Świetnym dodatkiem dla osób aktywnych jest komin. To doskonałe rozwiązanie na chłodne i mroźne dni. Komin założony na szyję jest nie tylko ozdobą zapewniającą ciepło. Można nasunąć go na nos i uchronić się przed wdychaniem zimnego powietrza.

Źródło: Zalando Lounge

Etui na telefon

Uprawianie sportu bez ulubionej muzyki jest dla niektórych niemożliwe. Dla takich osób świetnym dodatkiem jest etui na telefon. Wodoodporne etui zabezpieczy telefon przed wodą i innymi zanieczyszczeniami.

 

Źródło: Zalando Lounge

Rękawiczki bez palców

Krótkie rękawiczki, często nazywane mitenkami, doskonale sprawdzą się na siłowni, podczas biegania czy jazdy na rowerze. Mitenki zabezpieczają dłonie przed wyślizgnięciem się przyrządów bądź kierownicy z dłoni, chroniąc przed urazami.

 

Źródło: Zalando Lounge

Taśma do ćwiczeń

Jeśli nie masz czasu chodzić na siłownię, dzięki taśmie oporowej taką siłownię możesz stworzyć w domu. Taśma to kompaktowy sprzęt, który możesz włożyć do torby i ćwiczyć nawet będąc na wakacjach. Jest bardzo wytrzymała i pomoże odkryć partię zapomnianych mięśni.

 

Źródło: Zalando Lounge

Dodatkowa kieszeń

Nie każda odzież sportowa posiada kieszenie i bywa to sporym utrudnieniem dla osób aktywnych. Ten problem może rozwiązać kolorowa saszetka do której można włożyć telefon, klucze, bidon z wodą czy inne przedmioty.

 

Źródło: Zalando Lounge

Uzupełnianie płynów

Woda jest niezbędna do życia. Podczas aktywności fizycznej woda wyparowuje i konieczne jest jej uzupełnianie, aby uniknąć odwodnienia. Żeby mieć wodą zawsze przy sobie najlepszy jest bidon, wykonany z wytrzymałego i elastycznego tworzywa.

 

Źródło: Zalando Lounge
Advertising


Advertising

Related Articles