Styl scandi boho - inspiracje do urządzenia mieszkania - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Styl scandi boho – inspiracje do urządzenia mieszkania

Skoro mógł być Englishman in New York, może też być Indianin w Skandynawii. Styl scandi boho zdobywa coraz większą popularność wśród miłośników jasnego, mocno związanego z naturą stylu skandynawskiego. Nic w tym dziwnego, jest od niego znacznie bogatszy. Doskonale ożywia czasami aż zbyt „czyste” skandynawskie przestrzenie. Jak wprowadzić akcenty boho do urządzonego w stylu skandynawskim wnętrza? Zobaczcie.

 

Salon w stylu scandi boho

 

Źródło: Pinterest

 

Najprostszy i najtańszy sposób na akcenty boho we wnętrzu to tekstylia. Cienki dywan z indiańskimi wzorami, koce, narzuty – zaledwie kilka elementów wystarczy, żeby cały salon zupełnie zmienił styl.

 

Gabinecik Pocahontas

 

gabinet scandi boho

Źródło: Pinterest

 

Wystarczy zmiana biurka na drewniane, plecionkowy dywanik z indiańskim motywem i galeria w stylu boho na ścianie. Czyż takie miejsce od razu nie zachęca do pracy?

 

Sypialnia w stylu boho

 

Źródło: Pinterest

 

To wnętrze to prawdziwa kopalnia akcesoriów w stylu boho. Pleciona lampa i kosz na ubrania, dywaniki z naturalnych materiałów, pościel w pasy, poduszki z chwostami. Całość uzupełnia drewniany zagłówek, który w tym wnętrzu wygląda obłędnie.

 

Salon w stylu boho z elementami stylu skandynawskiego

 

Źródło: Pinterest

 

Na koniec styl boho w takiej ilości, że aż trudno go nie zauważyć. Mamy tutaj wszystko: poduchy i pufy z indiańskimi wzorami, skóry, kapy z frędzlami, wiszące maty i plecionki. Nawet typowo skandynawska lampa dostała w prezencie słomkową spódniczkę, żeby lepiej oddawać klimat tego stylu. Co myślicie? Podoba wam się ten pomysł na odmienienie swojego wnętrza?

 

Advertising


Advertising

Related Articles

Wygodne i stylowe stroje surfingowe

Przeznaczeniem sportowego stroju kąpielowego jest głównie usprawnienie ruchów pływającego. Zazwyczaj odznaczają się prostotą, lecz nie [...]