15 designerskich modeli okularów przeciwsłonecznych Kenzo na lato 2019 - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

15 designerskich modeli okularów przeciwsłonecznych Kenzo na lato 2019

 

Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy element stylizacji letnich i wiosennych. Przede wszystkich chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Lecz okulary przeciwsłoneczne są również ważne jako dodatek. Uzupełniają stylizację i sprawiają, że wydaje się być dopracowana i przemyślana w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Jeśli nie wiesz jaki model okularów przeciwsłonecznych wybrać, poniżej znajdziesz najmodniejsze i najciekawsze okulary, które w nadchodzącym sezonie będą królowały na ulicach. Wszystkie prezentowane modele możecie znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach na stronie Zalando Lounge. Pojawiają się tam  pojedyncze modele, dlatego spieszcie się, bo kto pierwszy ten lepszy.

Kwadratowe okulary z jasną oprawą

Jasne delikatne oprawy to nasza pierwsza propozycja, która pięknie wkomponuje się w stylizacje letnie i wiosenne. Te okulary przeciwsłoneczne marki Kenzo z kwadratowymi oprawami będą najlepszym wyborem dla pań o okrągłym i owalnym kształcie twarzy. Ozdobne zauszniki w kształcie logo marki przykuwają wzrok i dodają okularom niepowtarzalnego charakteru.

1/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (870 zł) 269 zł

 

Geometryczne bordowe oprawki

Te oryginalne bordowe okulary przeciwsłoneczne Kenzo są z pewnością przeznaczone dla kobiet odważnych o silnym charakterze. Nadają się szczególnie do stylizacji codziennych i sportowych. Okrągłe szkła i prosta linia górnej krawędzi będzie pięknie równoważyła proporcje twarz o kształcie trójkąta i diamentu.

2/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1045 zł) 319 zł

 

Klasyczne oprawki w kształcie kociego oka

Jeden z najbardziej uniwersalnych kształtów oprawek to tak zwane kocie oko. Okulary tego typu pasują do twarzy prostokątnych, kwadratowych, owalnych a nawet trójkątnych. Na przykład te okulary przeciwsłoneczne Kenzo z jasnymi oprawkami w kształcie kociego oka polecamy do każdego typu stylizacji. Zarówno w wersji eleganckiej, czy codziennej będą prezentowały się wspaniale.

3/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (980 zł) 369 zł

 

Niebieskie okulary z okrągłymi oprawkami

Dla miłośniczek minimalizmu polecamy ten piękny model. Niebieskie okulary Kenzo z okrągłymi oprawkami i delikatnymi zausznikami będą pięknie prezentowały się u pań z kwadratowym kształtem twarzy. Złagodzą rysy i zrównoważą proporcje twarzy.

4/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1110 zł) 349 zł

 

Ciemne kwadratowe oprawki

Ciemne kwadratowe oprawki to już klasyk wśród wszystkich modeli okularów przeciwsłonecznych. Najlepiej prezentują się na twarzy o kształcie owalnym lub okrągłym. Matowe, proste oprawki będą pasowały  do stylizacji codziennych, eleganckich i biznesowych.

5/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1110 zł) 349 zł

 

Delikatne okulary z cienką oprawką

Dla pań o ostrych, surowych rysach twarzy polecamy okulary przeciwsłoneczne Kenzo z cieniutkimi oprawkami. Jasne szkła dodatkowo złagodzą surowy wygląd. Ten model posiada szkła w kształcie kociego oka. Taki rodzaj oprawek jest jednym z tych, które swobodnie mogą założyć kobiety o wszystkich typach urody.

6/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (870 zł) 269 zł

 

Czerwone okulary z owalnymi oprawkami

Jeśli lubisz mocne, wyraziste dodatki, to te czerwone okulary przeciwsłoneczne Kenzo będą dla ciebie idealne.  Owalny kształt szkieł będzie najlepszy dla pań o twarzy w kształcie kwadratu i prostokąta. Oprawki które są jedynie do połowy szkieł złagodzą rysy twarzy.

7/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (980 zł) 349 zł

 

Okulary w zwierzęcy wzór

Zwierzęce wzory są w tym sezonie jednym z najmodniejszych. A skoro tak, to warto zastanowić się czy nie kupić okularów w zwierzęcy wzór. Na przykład takie okulary przeciwsłoneczne w zwierzęcy wzór, o kształcie kociego oka wpasują się do każdego typu urody, a jednocześnie wpasują się w obowiązkowy trend tego sezonu.

8/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1040 zł) 289 zł

 

Okrągłe ozdobne oprawki

Okulary z okrągłymi oprawkami Kenzo to najlepszy wybór dla pań o twarzy w kształcie kwadratu i prostokąta.  Miękkie linie złagodzą rysy twarzy i nadadzą jej delikatności. Do tego jasny kolor opraw tylko podkreśli efekt. Dodatkowo, okulary są bardzo ozdobne i nadadzą się do każdego rodzaju stylizacji.

9/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1050 zł) 319 zł

 

Jasne delikatne oprawy

Jasne, delikatne oprawki z transparentnymi zausznikami to propozycja nadająca się zarówno do stylizacji codziennych, biznesowych czy nawet sukienek koktajlowych. Proste i eleganckie okulary przeciwsłoneczne Kenzo z owalnymi szkłami i delikatnie zadartymi zewnętrznymi rogami nadają się do każdego typu urody.

10/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (870 zł) 289 zł

 

Kwadratowe oprawy w granatowym kolorze

Kwadratowe oprawy okularów przeciwsłonecznych to najlepsza propozycja dla pań o twarzy okrągłej i owalnej. Do tego cienkie, granatowe oprawy z łatwością dopasujesz do różnych typów stylizacji. Najlepiej jednak zaprezentują się w stylizacjach codziennych i sportowych.

11/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (760 zł) 369 zł

 

Fioletowe oprawki w kształcie kociego oka

Fioletowe okulary w kształcie kociego oka to jeden z najmodniejszych modeli okularów przeciwsłonecznych na sezon letni. Stylowy fiolet bez problemu dopasujesz do soczystych, letnich stylizacji pełnych koloru. Do tego kształt kociego oka korzystnie prezentuje się na większości typów kształtów twarzy.

12/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (805 zł) 369 zł

 

Awiatorki

Ten model okularów przeciwsłonecznych marki Kenzo to połączenie popularnych aviatorek i okularów w kształcie kociego oka. Delikatne, cienkie oprawki złagodzą surowe rysy twarzy w przypadku pań o twarzy kwadratowej i prostokątnej.

13/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (980 zł) 369 zł

 

Sportowe okulary z kolorowymi oprawkami

Do stylizacji sportowych najlepszym wyborem będą okulary z delikatną, kolorową oprawą. Na przykład te model marki Kenzo, z kolorowymi zausznikami. Okulary mają kwadratowy kształt, który najlepiej sprawdzi się w przypadku pań z okrągłą lub owalną twarzą.

14/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (725 zł) 249 zł

 

Okrągłe okulary z motywem zwierzęcym

Okrągłe okulary przeciwsłoneczne od kilku sezonów zyskują coraz szersze grono fanek. Miękkie linie i zaokrąglone kształty sprawiają, że okulary łagodzą rysy twarzy i odejmują lat. Jeśli do tego są połączone z jednym z najmodniejszych motywów sezonu, to czego można chcieć więcej. Spójrzcie więc na te piękne okulary przeciwsłoneczne w zwierzęcy wzór marki Kenzo. To prawdziwy must have tego sezonu.

15/15

KENZO Okulary przeciwsłoneczne  (1045 zł) 369 zł

 

Advertising


Advertising

Related Articles