Modne i stylowe okulary przeciwsłoneczne na lato 2019 - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Modne i stylowe okulary przeciwsłoneczne na lato 2019

Okulary przeciwsłoneczne prócz częściowej ochrony przed słońcem, pełnią także funkcję dekoracyjną. Są doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. Choć modeli okularów przeciwsłonecznych jest wiele, część z nich dorobiła się miana kultowych. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się na zakup okularów, sprawdź jakie modele panują w tym sezonie. Duży wybór modeli znajdziesz w outlecie Zalando Lounge.

 

BALLY – Okrągłe okulary przeciwsłoneczne

Okrągły typ okularów stał się popularny odkąd zaczął je nosić brytyjski muzyk, John Lennon. Od tego momentu potocznie nazywają się lenonkami. Okrągłe okulary najbardziej będą pasować osobom o okrągłej i trójkątnej twarzy. Ten typ okularów łagodzi rysy twarzy, dodając jej lekkości i łagodności. Okulary Bally z jasną oprawą oczu, przyciemnianym szkłem i metalowymi zausznikami dodadzą szyku i stylu.

1/14

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne (790 zł) 359 zł

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne w grubej kwadratowej oprawie

Okulary przeciwsłoneczne w kwadratowej oprawie to ciekawa propozycja na urozmaicenie swojego wizerunku. Model okularów przeciwsłonecznych Bally jest nieco futurystyczny i zasłaniają sporą część twarzy. Dlatego powinny wybierać je osoby o twarzy okrągłej i w kształcie serca. Ten typ okularów świetnie będzie pasował w stylizacjach, w których występuje sportowy element.

2/14

BALLY Okulary przeciwsłoneczne (820 zł) 259 zł

 

BALLY – Kocie okulary przeciwsłoneczne

Kocie oprawki okularów wracają co kilka sezonów i uznawane są za najbardziej damskie. Ten typ okularów jest bardzo uniwersalny, ponieważ pasują do większości kształtów twarzy. Wysmuklają okrągłą i trójkątną twarz, a w przypadku twarzy kwadratowej złagodzą rysy i optycznie zmniejszą dolną część twarzy. Okulary przeciwsłoneczne Bally z przyciemnionymi szkłami i ciemną oprawką wyglądają bardzo kobieco i zadziornie.

3/14

BALLY Okulary przeciwsłoneczne (910 zł) 349 zł

 

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne, pilotki

Historia powstania okularów przeciwsłonecznych ściśle wiąże się z lotnictwem. Stąd też wzięła się popularna nazwa tego typu okularów. Pilotki należą do tego typu okularów, które pasują do każdego typu urody, wieku i stylizacji. Jednym z najpopularniejszych modeli pilotek są okulary o cienkiej oprawie z przyciemnianymi szkłami. Pilotki Bally dodadzą charakteru i podkreślą stylizację.

4/14

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne (760 zł) 279 zł

 

LONGCHAMP – Okulary w cętki

Okulary w typie muchy o dużych oprawkach zasłaniają niemal pół twarzy. Duże okulary najbardziej pasują do twarzy owalnej, niezależnie w jakim kolorze będą szkła i oprawka. Natomiast osoby o twarzy trójkątnej, kwadratowej i okrągłej, mogą mieć trudności z dobraniem pary. Okulary Longchamp posiadają charakterystyczny wzór w zwierzęce cętki. Wzór dość odważny, dodadzą swojej właścicielce odrobinę zadziorności.

5/14

LONGCHAMP – Okulary przeciwsłoneczne (820 zł) 289 zł

 

LANVIN – Okulary przeciwsłoneczne, zabudowane pilotki

Kolejna odsłona popularnych pilotek. Ten kształt okularów wzorowany jest na osłonach jakie mają piloci myśliwców. Po pilotki Lanvin powinny sięgnąć osoby o twarzy okrągłej i trójkątnej. Dzięki nim ich twarze nabiorą łagodniejszego i lżejszego wyglądu. W przyciemnianych szkłach zastosowano filtr o przepuszczalności między 8-18% światła.

6/14

LANVIN – Okulary przeciwsłoneczne (1520 zł) 539 zł

 

MARNI – Okulary przeciwsłoneczne o kanciastej oprawce

Kanciaste oprawki okularów stanowią ciekawą propozycję pośród wielu modelów. Oprawki okularów Marni o kanciastym kształcie będą pasować do łagodnych rysów twarzy. Na okrągłej twarzy równie dobrze będą prezentować się okulary o kanciastej oprawie.

7/14

MARNI – Okulary przeciwsłoneczne (1430 zł) 429 zł

 

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne, aviatorki

Ten model okularów stał się popularny po filmie „Śniadanie u Tiffany’ego”, gdzie nosiła go Aubrey Hepburn. Po obejrzeniu filmu przez miliony ludzi, tego typu okulary pojawiły się na nosach ludzi na całym świecie. Okulary przeciwsłoneczne Bally o mocnej oprawie bardzo nawiązują do tych noszonych przez Aubrey. Biały pasek na oprawie dodaje im ciekawego i delikatnego stylu.

8/14

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne (790 zł) 359 zł

 

LONGCHAMP – Okulary przeciwsłoneczne o geometrycznym kształcie

Osoby o łagodnych rysach twarzy mogą pozwolić sobie na okulary o kanciastym kształcie oprawek. Okulary o nietypowym kształcie budzą ciekawość u innych osób. Z pewnością sporą ciekawość wzbudzą okulary przeciwsłoneczne Longchamp. Nietypowa oprawka, stopniowo przyciemniane szkła i cienkie zauszniki sprawia, że to bardzo nietypowy model okularów.

9/13

LONGCHAMP – Okulary przeciwsłoneczne (520 zł) 259 zł

 

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne kwadratowe

Grube kwadratowe oprawki okularów nie będą pasować do każdego typu twarzy. Więc, kto powinien nosić tego typu okulary? Po okulary o kwadratowym kształcie powinny wybrać osoby o kwadratowej i owalnej twarzy. Okulary Bally w kolorze zielonym są nieco odważne i mogą wyróżniać się na tle całej stylizacji. Jeśli nie lubisz zwracać na siebie uwagę innych, wybierz oprawki w neutralnym kolorze.

10/13

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne (865 zł) 349 zł

 

LANVIN – Okulary w bursztynowym kolorze

Delikatna oprawa okularów pasuje do większości rodzajów twarzy. Oprawka spłaszczona u góry i lekko zaokrąglona u doły sprawia, że okulary wyglądają bardzo delikatnie. Okulary Lanvin podkreślą kształt twarzy i wygładzą wszystkie kanciaste punkty na twarzy. Ten model będzie ciekawym dodatkiem do codziennych stylizacji.

11/13

LANVIN – Okulary przeciwsłoneczne (1520 zł) 539 zł

 

LONGCHAMP – Okrągłe czerwone okulary

Okrągłe okulary o delikatnej oprawie będą dobrze prezentować się na twarzach o kształcie owalnym, prostokątnym i pociągłej. Okrągłe okulary Longchamp złagodzą ostre rysy twarzy i nadadzą jej nieco łagodności. Ważna przy wyborze okrągłych okularów jest ich wielkość, nie mogą być one za małe ani za duże.

12/13

LONGCHAMP – Okulary przeciwsłoneczne (520 zł) 249 zł

 

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne z lustrzanymi szkłami

Bardzo popularny model okularów przeciwsłonecznych pośród kobiet. Delikatna oprawa podkreśla kształt twarzy. Okulary Bally z lustrzanymi szkłami dodają ich właścicielce dużo tajemniczości. Osoby o owalnej i kwadratowej twarzy znajdą w nich świetny dodatek do swojej stylizacji.

13/13

BALLY – Okulary przeciwsłoneczne (750 zł) 279 zł
Advertising


Advertising

Related Articles