Luksusowe dodatki od U.S. POLO ASSN., które pokochają kobiety - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Luksusowe dodatki od U.S. POLO ASSN., które pokochają kobiety

Dodatki w postaci biżuterii są dopełnieniem każdej stylizacji. Ostatnio bardzo modne stały się zestawienia zegarka i bransoletek. W połączeniu zegarka i bransoletki, to nadal zegarek odgrywa tą główną rolę.  Sprawdź jak łączyć dodatki, które będą pasować do Twoich stylizacji, na co dzień i do bardziej uroczystych okazji. Dużą ofertę zegarków i biżuterii znajdziesz w outlecie Zalando Lounge.

 

U.S. POLO ASSN. – Zegarek różowozłoty

Zegarek utrzymany w klasycznym stylu. Koperta zegarka zawieszona na lekkiej bransolecie typu mesh sprawia, że wygląda on bardzo delikatnie. Także zaokrąglone rogi koperty dodają mu dużo uroku. Zegarek U.S. Polo w różowozłotym kolorze można zakładać do codziennych stylizacji, do pracy czy na nieformalne spotkania.

1/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (995 zł) 299 zł

 

Srebrna bransoleta i srebrny zegarek

Zegarek na dłoni jest istotnym elementem stylizacji. Jeżeli prócz zegarka na rękę założymy bransoletkę, zwrócimy na niego jeszcze większą uwagę. Na tarczy zegarka U.S. Polo Assn. znajdują się drobne ozdobne kamyki, identyczne kamyki można zauważyć również na bransoletce. Gruba bransoletka U.S. Polo Assn. z zegarkiem tej samej marki będą się uzupełniać, dzięki tym drobnym kamykom.

2/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (865 zł) 269 zł
U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (325 zł) 125 zł

 

Różowo złoty naszyjnik i bransoletka

Do delikatnego różowozłotego naszyjnika U.S. Polo na rękę można założyć bransoletkę z ozdobnymi kamieniami. Mały ozdobny kamień znajduje się również na zawieszce. Bransoletka U.S. Polo mieni się drobnymi kryształkami, która wraz z naszyjnikiem będą stanowić świetny dodatek do stylizacji na wyjątkowe okazje.

3/14

U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (375 zł) 159 zł
U.S. POLO ASSN. – Naszyjnik (345 zł) 149 zł

 

Srebrne kolczyki i bransoletka w kształcie gwiazdek

Takie połączenie to dopiero gwiazdorska obsada. Krótkie kolczyki U.S. Polo świetnie łączą się z delikatną bransoletką, na której znajduje się 5 srebrnych gwiazdek. Powstało bardzo ładny i elegancki  komplet biżuterii na nieformalne spotkania, jak i na co dzień. Poczuj się jak gwiazda z kolczykami i bransoletką U.S. Polo na ręce.

4/14

U.S. POLO ASSN. – Kolczyki (325 zł) 139 zł
U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (255 zł) 119 zł

 

Delikatna złota bransoletka z pozłacanym zegarkiem

Bardzo uroczy i kobiecy zegarek można zestawić z delikatną pozłacaną bransoletką. Duża biała tarcza zegarka została przyozdobiona kolorowymi kwiatami. Obok pozłacanych wskazówek i indeksu bardzo wzbogacają zegarek U.S. Polo. Duża koperta zegarka zamontowana na cienkim skórzanym pasku sprawia, że wygląda on bardzo elegancko. Delikatna bransoletka U.S. Polo Assn. jeszcze bardziej podkreśli elegancki zegarek.

5/14

U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (285 zł) 119 zł
U.S. POLO ASSN. – Zegarek (690 zł) 219 zł

 

U.S. POLO ASSN. – Biżuteryjny złoty zegarek

Złoty zegarek na ręce to klasyka gatunku. Lecz ten model zegarka U.S. Polo z długą bransoletą stanowi biżuterię sam w sobie. Bransoleta typu mesh ładnie układa się na ręce tworząc dodatkową ozdobę. Zegarki biżuteryjne będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji na wyjątkowe okazje.

6/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (910 zł) 279 zł

 

Różowozłote kolczyki i zegarek na bransolecie

Do klasycznego i eleganckiego zegarka U.S. Polo na bransolecie można dobrać długie kolczyki w tym samym złoceniu. Zegarek i kolczyki łączą się kolorystycznie, nie tylko poprzez różowy odcień złota, lecz także przez czarne wykończenie. Tarcza zegarka jest w kolorze czarnym, podobnie jak czarne wstawki w kolczykach U.S. Polo. To połączenie będzie idealne na wyjątkowe spotkania.

7/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (890 zł) 269 zł
U.S. POLO ASSN. – Kolczyki (300 zł) 129 zł

 

Zestaw złoty zegarek z bransoletką

W sytuacji kiedy mamy problemy z dobraniem bransoletki do zegarka, wówczas możemy zdać się na gust producenta i wybrać gotowy zestaw. Mamy tutaj elegancki zestaw w postaci złotej bransoletki U.S. Polo z dużym kocim oczkiem oraz zegarem ze złotą kopertą i indeksem. Zegarek U.S. Polo z bransoletką stanowią bardzo ciekawy dodatek do codziennej stylizacji, do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

8/14

U.S. POLO ASSN. SET – Zegarek (1560 zł) 399 zł

 

Złoty naszyjnik i złoty zegarek cyfrowy

Bardzo elegancko i nowocześnie wygląda zegarek cyfrowy U.S. Polo, dzięki dużej tarczy z cyfrowym indeksem. Złota bransoleta dodaje mu delikatności i lekkości. Do złotego zegarka można dobrać złoty naszyjnik U.S. Polo na łańcuszku. Takie połączenie jest bardzo nowoczesne i zarazem bardzo gustowne.

9/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek cyfrowy (1415 zł) 359 zł
U.S. POLO ASSN. – Naszyjnik (245 zł) 109 zł

 

Bransoletka z drobnymi kamykami i zegarek na skórzanym pasku

Zegarek w różowym złocie i bransoletka w tym samym kolorze wspaniale się uzupełniają. Białe kamyki na bransoletce U.S. Polo doskonale wydobywają delikatne zdobienia na tarczy zegarka. Drobne kamyki znajdujące się wewnątrz kwiatowego ornamentu na tarczy zegarka U.S. Polo wydają się niewidoczne, lecz dzięki bransoletce wychodzą na pierwszy plan.

10/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (780 zł) 239 zł
U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (365 zł) 155 zł

 

Srebrny zegarek na bransolecie i srebrny wisiorek

Kobiety coraz bardziej lubią zegarki wyglądem przypominające męskie zegarki na bransolecie. Jednak designerzy dodają do nich ten damski pierwiastek. Tak jak w srebrnym zegarku U. S. Polo Assn. na kopercie znajdują się drobne białe kamyki. Podobnie jak na naszyjniku, gdzie również znajdują się drobne kamienie. Zawieszka kształtem zbliżona jest do kształtu koperty zegarka co ładnie się łączy i tworzy elegancki zestaw.

11/14

U.S. POLO ASSN. – Naszyjnik (505 zł) 165 zł
U.S. POLO ASSN. – Zegarek (1690 zł) 349 zł

 

Zegarek i bransoletka z koralików w różowym złocie

Bardzo ciekawym dodatkiem do zegarka U.S. Polo będzie bransoletka złożona z drobnych koralików. Oba te przedmioty uzupełniają się kolorystycznie i razem będą nietuzinkowym dodatkiem do stylizacji. Na szczycie bransoletki U.S. Polo znajduje się duży koralik, zdobiony drobnymi kamieniami. Całość wygląda bardzo elegancko i delikatnie.

12/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (735 zł) 229 zł
U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (300 zł) 109 zł

 

Posrebrzany zegarek na białym skórzanym pasku

Duża tarcza i wąski pasek stanowią elegancką całość. Ten model zegarka U.S. Polo Assn. wygląda bardzo elegancko i kobieco. Delikatności dodaje mu połączenie paska z kopertą w postaci owalnych „wypustek” wysadzanych drobnymi kamykami. Pojedynczy kamyk można znaleźć także na tarczy zegarka.

13/14

U.S. POLO ASSN. – Zegarek (605 zł) 199 zł

 

Pozłacany zegarek na skórzanym pasku i srebrna bransoletka

Ciężki z wyglądu zegarek o kwadratowej kopercie i szerokim skórzanym pasku można złagodzić delikatną bransoletką. Srebrna koperta zegarka U.S. Polo z czarnym indeksem będą ładnie wzajemnie się uzupełniać. Czarne wypełnienie serduszka na bransolecie podkreśla czarne oznaczenia godzin na tarczy zegarka. Razem stanowią bardzo elegancką i kobiecą biżuterię.

14/14

U.S. POLO ASSN. – Bransoletka (255 zł) 115 zł
U.S. POLO ASSN. – Zegarek (1325 zł) 399 zł
Advertising


Advertising

Related Articles