Damskie zegarki i dodatki EMPORIO ARMANI do eleganckich stylizacji - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Damskie zegarki i dodatki EMPORIO ARMANI do eleganckich stylizacji

Jedynym dodatkiem, który idealnie dopasowuje się do aktualnych trendów w modzie jest zegarek. Wydawać by się mogło, że w dobie telefonów odszedł w zapomnienie. Zegarek zyskał miano dodatku do stylizacji. Jego zadaniem jest nie tylko odmierzanie czasu, lecz także zdobić i rzucać się w oczy. Aby podkreślić jego obecność, na rękę zakłada się bransoletkę. Można także założyć inne dodatki, które będą nawiązywać stylem do zegarka. Zobacz, jakie zegarki i akcesoria mogą uzupełnić Twoją garderobę. Możesz je znaleźć w outlecie Zalando Lounge, w okazyjnych cenach nawet do 75% mniej!

 

Różowozłoty zegarek i delikatna bransoletka

Duży zegarek na bransolecie zwraca uwagę innych. Aby jeszcze bardziej podkreślić jego obecność na ręce, można ją podkreślić drobnym łańcuszkiem. Zegarek Emporio Armani wygląda bardzo stylowo w różowozłotym kolorze. Do niego można dobrać bransoletkę Emporio Armani w postaci cienkiego łańcuszka z zawieszkami. Całość będzie prezentować się niebanalnie i przykuwać uwagę innych osób.

1/10

EMPORIO ARMANI – Bransoletka (529 zł) 279 zł
EMPORIO ARMANI – Zegarek (1430 zł) 669 zł

 

Zegarek w ważki i naszyjnik

Bardzo interesujące połączenie zegarka i naszyjnika, które mają wspólny element. Jest nim motyw ważki na zawieszce naszyjnika Emporio Armani jak i widoczny na tarczy zegarka. Oba dodatki wykonane zostały w kolorze różowego złota. Zegarek Emporio Armani wyróżnia się również dzięki paskowi w czarno-białe paski. Tak ciekawe połączenie dodatków będzie idealne w codziennej stylizacji.

2/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (955 zł) 419 zł
EMPORIO ARMANI – Naszyjnik (529 zł) 279 zł

 

Srebrny zegarek i srebrna bransoletka

Ciekawym dodatkiem do srebrnego zegarka Emporio Armani będzie srebrna bransoletka z kilkoma zawieszkami. Sam zegarek jest bardzo eleganckim i stylowym dodatkiem, lecz wraz z bransoletką Emporio Armani jego obecność będzie bardziej podkreślona. Tarcza jak i kilka innych elementów zegarka jest w kolorze różowego złota. Jeśli wolisz, aby elementy kolorystycznie się zgrywały można wymienić zawieszki na bransoletce w kolorze różowozłote.

3/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1825 zł) 759 zł
EMPORIO ARMANI – Bransoletka (605 zł) 229 zł

 

Zegarek i naszyjnik w kolorze różowozłotym

Dodatkiem do bardzo kobiecego i delikatnego zegarka może być równie lekka zawieszka na szyi. Urocza zawieszka na naszyjniku Emporio Armani sprawi, że poczujesz się dosłownie jak gwiazda, która spadła z nieba. Zegarek Emporio Armani w jest w kolorze różowozłotym, tak jak zawieszka. Zestawienie tych dwóch dodatków wygląda bardzo stylowo i nietuzinkowo.

4/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (889 zł) 489 zł
EMPORIO ARMANI – Naszyjnik (409 zł) 219 zł

 

Zegarek i długie kolczyki

Równie ciekawym dodatkiem, prócz bransoletek i naszyjników, mogą być kolczyki. Długie eleganckie kolczyki Emporio Armani zwracają uwagę na siebie, dodają szyku i stylu. Zegarek Emporio Armani w kolorze srebrnym z elementami różowozłotymi prezentuje się bardzo okazale. Taki komplet warto założyć na oficjalne uroczystości czy bale.

5/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1430 zł) 619 zł
EMPORIO ARMANI SIGNATURE – Kolczyki (475 zł) 185 zł

 

Srebrny zegarek z bransoletką

Zegarek w otoczeniu bransoletki nabiera nowego charakteru. Jego znaczenie w stylizacji znacznie wzrasta, kiedy obok niego na ręku widnieje bransoletka. Owa bransoletka ma za zadanie przykuć uwagę do zegarka. Bransoletka Emporio Armani jest bardzo delikatna i obok zegarka Emporio Armani nadaje mu miano ekskluzywnego dodatku. Tak elegancki duet można założyć na bardziej formalne spotkania.

6/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1430 zł) 649 zł
EMPORIO ARMANI – Bransoletka (430 zł) 169 zł

 

Niebieski zegarek i niebieska zawieszka

Trzeba przyznać, że zegarek Emporio Armani w ciemnym niebieskim kolorze prezentuje się bardzo okazale. Ciekawy efekt uzyskano wytłaczając logo marki na pasku jak i na tarczy zegarka. Ciemny niebieski kolor wpadający w granat doskonale komponuje się z różowozłotą kopertą. Atrakcyjnym dodatkiem do zegarka może być naszyjnik Emporio Armani z niebieską zawieszką.

7/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (955 zł) 419 zł
EMPORIO ARMANI – Naszyjnik (560 zł) 259 zł

 

Kolczyki i zegarek w kolorze różowego złota

Motyw ważki dość często przewija się w projektach Emporio Armani. Zdobne owady można zauważyć na tarczy klasycznego zegarka Emporio Armani. Zegarek utrzymany w jednej tonacji kolorystycznej. Tarcza w czarnym kolorze ładnie uwydatnia różowozłote ważki. W innych dodatkach można nawiać do motywu przewodniego na zegarku i założyć urocze kolczyki Emporio Armani w ważki.

8/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1605 zł) 679 zł
EMPORIO ARMANI – Kolczyki (529 zł) 279 zł

 

Srebrny zegarek z zestawem bransoletek

W przypadku dobierania bransoletek do zegarka nie musimy ograniczać się do jednej bransoletki. Można ich założyć kilka, oczywiście nie należy przesadzać z ich ilością. Zestaw trzech bransoletek Emporio Armani idealnie się uzupełnia. Wszystkie trzy mają delikatne zawieszki. Ze srebrnym zegarkiem Emporio Armani na cienkiej bransolecie będą wyglądać bardzo atrakcyjnie.

9/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1215 zł) 519 zł
EMPORIO ARMANI 3 PACK – Bransoletka (560 zł) 259 zł

 

Kolczyki w kształcie serca i zegarek z ozdobnymi kamykami

Małe kolczyki mogą być interesującym dodatkiem do stylizacji. Kolczyki Emporio Armani lśnią blaskiem mieniących się drobnych kamieni. Identyczne kamyki można znaleźć na tarczy zegarka Emporio Armani. Ozdobne kamyki wyznaczają godziny. Srebrna koperta zegarka jak i srebrne kolczyki będą wspaniałym kompletem do codziennej stylizacji i okazjonalnych spotkań.

10/10

EMPORIO ARMANI – Zegarek (1139 zł) 629 zł
EMPORIO ARMANI – Kolczyki (560 zł) 199 zł
Advertising


Advertising

Related Articles