Czego nie może zabraknąć w Twojej szafie w nadchodzącym sezonie - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Czego nie może zabraknąć w Twojej szafie w nadchodzącym sezonie

Każda kobieta lubi pięknie i stylowo wyglądać. Śledzimy trendy które obowiązują w kolejnych sezonach i próbujemy je naśladować. Warto jednak zwrócić również uwagę na porady osób które zawodowo zajmują się kreowaniem mody. My również przyjrzeliśmy się ich poradom. Trendy modowe na 2019 rok nie przyniosą żadnych dużych rewolucji. Jednak wielcy kreatorzy radzą, aby w tym roku w naszych szafach nie zabrakło kilku rzeczy. Oto one!

Kombinezon

Kombinezon  króluje w modzie już od kilku sezonów. W tym roku to się nie zmieni. Wciąż modne będą eleganckie jak i codzienne wersje kombinezonów. Jeśli nie możesz odnaleźć się w tym trendzie, postaw na również modne w tym sezonie komplety i damskie garnitury. Z pewnością jednak którąś z tych opcji musisz mieć w swojej szafie!

 

kombinezon

Źródło: bit.ly/2Skecaa

 

Oversizowa sukienka

Oversizowa sukienka jest wygodna i za to kochają ją wszystkie kobiety. Dla nas najlepiej sprawdzają się w stylizacjach codziennych, jednak odważniejsze kobiety mogą założyć je również na oficjalne okazje jak i na uroczyste bale. Im wrażenie luźniejszych sprawiają tym lepiej. Dobrze prezentują się również sukienki ozdobione falbanami w stylu baby doll. Jeżeli jeszcze nie masz takiej w swojej szafie, koniecznie idź na zakupy!

sukienka

Źródło: bit.ly/2TnHzFU

 

Zwierzęce wzory

Czy to szal ozdobiony w tygrysie pręgi, torebka z paskami przypominającymi skórę zebry czy buty o wzorze imitującym skórę węża, zwierzęcy wzór na dodatkach jest w tym sezonie obowiązkowy. Odważny i drapieżny look pasuje niemal do wszystkiego. Nawet jeżeli nie lubisz rzucać się w oczy, taki dodatek jest po prostu stylowy. Bez problemu zestawisz go z innymi częściami garderoby w codziennej stylizacji.

wzór

Źródło: bit.ly/2DI92wx

 

Kozaki/botki z luźną cholewką

Kozaki z opadającą cholewką wracają do nas z lat 90-tych. Kochają je kreatorzy mody i gwiazdy. Ty również je pokochasz. Z łatwością można zestawić je zarówno z prostą codzienną sukienką, skórzanymi spodniami czy dżinsowymi rurkami. Wystarczy kilka dodatków i pełna stylizacja jest gotowa! Te wdzięczne buty będą królowały cały nadchodzący rok, więc jeżeli jeszcze takich nie masz, pędź do sklepu!

kozaki

Źródło: bit.ly/2GaCWve

 

Hipisowskie koszulki

Czy pamiętacie modne w latach 90-tych koszulki, które samodzielnie barwiłyśmy w domach? Związane na supeł i umieszczane w kolorowych barwnikach przybierały różne formy zdobienia. Nie było dwóch jednakowych. Teraz te koszulki stały się hitem. Wracają do nas w wielkim stylu. Im bardziej hipisowsko wyglądają, tym lepiej. Do koszulek dołączyły bluzy, sukienki, szaliki i wszystkie inne części garderoby z efektem ręcznego malowania.

hipi

Źródło:bit.ly/2TiYABb
Advertising


Advertising

Related Articles