Ekskluzywne zegarki DIESEL dla każdego - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Ekskluzywne zegarki DIESEL dla każdego

Znalezienie zegarka, który odpowiadałby naszym wymaganiom sprowadza się do wielogodzinnych poszukiwań. Najbardziej poszukiwanym zegarkiem jest taki, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Doskonale zna się na tym marka Diesel, która wie jak te dwie cechy połączyć ze sobą. Efektem jest ogromna liczba ekskluzywnych modeli zegarków, które znajdziesz w outlecie Zalando Lounge.

 

DIESEL TUMBLER – Złoty zegarek chronograficzny

Złote zegarki są bardzo ekskluzywne i pożądane przez wielu mężczyzn. Chronograficzny zegarek Diesel na złotej bransolecie będzie świetnym dodatkiem męskiej stylizacji. Ten model posiada dwie dodatkowe funkcje, są to datownik i stoper. Wskaźniki tych funkcji zostały bardzo ładnie wkomponowane w tarczę zegarka. Swoim wyglądem przypominają deskę rozdzielczą w samochodzie. Klasyczny zegarek na bransolecie możesz założyć na spotkania formalne czy biznesowe.

1/14
DIESEL TUMBLER – Zegarek chronograficzny (1215 zł) 529 zł

 

DIESEL TUMBLER – Zegarek na skórzanym pasku

Ten model zegarka wyglądem tarczy jest identyczny do poprzedniego. W tym przypadku bransoletę zastąpiono skórzanym paskiem. Niebieska tarcza i pasek kwalifikują go do kategorii zegarków casualowych. Zegarek Disel jest połączeniem zegarka klasycznego ze sportowym. Będzie świetnie dopełniał codzienną stylizację.

2/14

DIESEL TUMBLER – Zegarek chronograficzny (1125 zł) 499 zł

 

DIESEL THE DADDIES SERIES – Damski zegarek chronograficzny

Damski sportowy zegarek Diesel barwi się kolorami tęczy. Zegarek bardzo elegancki, przykuwający uwagę, który łączy w sobie styl klasyczny ze sportowym. Duża tarcza z licznymi wskaźnikami i dodatkowymi funkcjami nadaje mu cech sportowego zegarka. Natomiast skórzany pasek nawiązuje do stylu klasycznego. Ten zegarek będzie będzie doskonały do casualowych stylizacji. Pokochają go kobiety aktywne, będące w ciągłym ruchu.

3/14

DIESEL THE DADDIES SERIES – Zegarek chronograficzny (1300 zł) 539 zł

Diesel – Zegarek casualowy na silikonowym pasku

Piękno i elegancja może mieć wiele odsłon. Casualowy zegarek Diesel, w tej odsłonie, zawieszony jest na silikonowym pasku, który dodaje mu nieco sportowego charakteru. Duża koperta w ciemnym kolorze ładnie kontrastuje z szarym paskiem. Zegarek ten to idealny dodatek do codziennego ubioru.

4/14

DIESEL – Zegarek chronograficzny (1125 zł) 499 zł

 

DIESEL FLARE ROCKS – Damski zegarek na bransolecie

Większość kobiet kocha błyszczące dodatki do swoich stylizacji. Taką błyskotką może stać się zegarek Diesel. Tarczę tego zegarka przyozdobiono licznymi czarnymi kamykami, które w świetle błyszczą. Ciemna koperta zegarka wisząca na bransolecie jest bardzo elegancka i stylowa. Bardzo klasyczny zegarek można założyć na formalne spotkania, jak i na co dzień.

5/14

DIESEL FLARE ROCKS – Zegarek (955 zł) 419 zł

 

DIESEL – Zegarek wielofunkcyjny na skórzanym pasku

Zegarki o dużej tarczy lubi większość mężczyzn. W tym modelu zegarka Diesel na tarczy umieszczono kilka dodatkowych wskaźników. Na tarczy znajdziemy datownik, minutnik, sekundnik oraz wskazanie strefy czasowej. Ten sportowy zegarek posiada cechy zegarka klasycznego, dzięki skórzanemu paskowi. Zegarek łączy w sobie klasyczną elegancję ze sportową zadziornością. Będzie idealnym dodatkiem na co dzień jak i nieformalne spotkania.

6/14

DIESEL – Zegarek chronograficzny (1605 zł) 669 zł

 

DIESEL RASP – Męski czerwony zegarek chronograficzny

Męski sportowy zegarek w kolorze czerwonym, może pojawić się na ręce mężczyzny pewnego siebie, który wie czego chce. Czerwony kolor zegarka Diesel bardzo przykuwa uwagę, wówczas zegarek będzie ciekawym akcentem w stylizacji. Charakter sportowy zegarka jest mocno połączony z klasyką poprzez bransoletę, na której zamontowano zegarek.

7/14

DIESEL RASP – Zegarek chronograficzny (1215 zł) 499 zł

 

DIESEL – Zegarek damski różowo-biały

Zegarek bardzo delikatny, kobiecy. Różowa koperta z białym paskiem sprawiają, że zegarek Diesel wygląda bardzo gustownie. Tarcza zegarka została przyozdobiona błyszczącymi drobinami, które w padający świetle uroczo błyskają. Nakręcany mechanizm zegarka, jak i zdobienia obok, imitują kształtem kamienie szlachetne. Jest to bardzo uroczy casualowy zegarek łączący w sobie klasykę z elegancją.

8/14

DIESEL – Zegarek (865 zł) 369 zł

 

DIESEL – Zegarek klasyczny

Klasyczny zegarek wcale nie musi być nudny. Jest to najczęściej wybierany styl zegarka, w większości przez mężczyzn. Ten model zegarka Diesel w wyglądzie niczym nie różni się od klasyków. Jednak jest jeden mały szczegół, który go wyróżnia. Otóż indeks na tarczy jest kreskowo-cyfrowy, co sprawia, że zegarek nabiera delikatnego charakteru zegarka sportowego. Taka klasyka z delikatnym pazurem, będzie świetnym dodatkiem do strojów formalnych i spotkań biznesowych.

9/14

DIESEL – Zegarek (865 zł) 369 zł

DIESEL MASTER CHIEF – Zegarek z datownikiem

Większość współczesnych zegarków posiada funkcje dodatkowe. Na tym modelu zegarka Diesel bardzo ciekawie wyeksponowano datownik. Z prawej strony tarczy umieszczono wskaźnik daty i zaznaczono go z zewnątrz ciekawą zakładką, w budowie przypominającą ramiona suwmiarki. Ten bardzo elegancki męski zegarek doskonale będzie się prezentował w stroju formalnym.

10/14

DIESEL MASTER CHIEF – Zegarek (605 zł) 259 zł

 

DIESEL – Zegarek sportowy, unisex

Zegarki sportowe budzą duże emocje wśród użytkowników. Swoim designem i licznymi funkcjami nawiązują do różnych dyscyplin sportowych. Na tle innych zegarków wyróżniają się wielkością tarczy i rzucającym się w oczy kolorem. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu zegarka Diesel. Swoim kolorem ma zwrócić na siebie uwagę i to mu się udaje. Zegarek świetnie będzie wyglądał zarówno na dłoni męskiej jak i damskiej.

11/14

DIESEL – Zegarek (430 zł) 195 zł

 

DIESEL – Zegarek męski ze szkłem mineralnym

Klasyczny męski zegarek na złotej bransolecie można traktować jako biżuterię. Taki zegarek świetnie odnajdzie się w stroju formalnym czy na rodzinnych uroczystościach. W tym modelu zegarka Diesel zastosowano szkło mineralne, które w bardzo interesujący sposób odbija światło, mieniąc się na różne odcienie koloru niebieskiego.

12/14

DIESEL – Zegarek (1300 zł) 519 zł

 

DIESEL – Biały zegarek chronograficzny

Po zegarek w białym kolorze pewnie nie sięgnęłoby wielu mężczyzn. Lecz ten zegarek ma bardzo ciekawy design. Biała koperta i bransoleta zegarka Diesel nie wyglądają zbyt kusząco. Jednak dodatki w postaci niebieskiej wskazówki i mechanizmu nakręcania zegarka dodają mu tego męskiego czynnika. Zegarek wygląda chłodno, a zarazem bardzo męsko.

13/14

DIESEL – Zegarek chronograficzny (1215 zł) 529 zł

 

DIESEL LITTLE DADDY – Złoty zegarek chronograficzny

Chronograficzny złoty zegarek na bransolecie to idealny dodatek do formalnej stylizacji. W tym modelu zegarka Diesel na dużej tarczy nie znajdziemy cyfr. Tarcza została pomniejszona i cyfrowy indeks znajdziemy na prawej stronie tarczy. Obok niego znajduje się datownik, minutnik oraz wskaźnik stref czasowych. Złota tarcza wraz ze złotą bransoletą prezentują się niezwykle elegancko i szykownie.

14/14

DIESEL LITTLE DADDY – Zegarek chronograficzny (1520 zł) 659 zł
Advertising


Advertising

Related Articles