Niebezpieczne trendy i nasze błędy przy których łatwo o wpadkę - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Niebezpieczne trendy i nasze błędy przy których łatwo o wpadkę

Jak z wszystkim w życiu bywa, trendy w modzie są po to, aby się nimi inspirować i dostosowywać je do swoich potrzeb. Niestety, stwarza to mnóstwo możliwości wpadek i błędów. Aby zawsze wyglądać stylowo, warto uważać aby każdy modny trend traktować ostrożnie. Nie należy przesadzać w żadną stronę. Zwróćcie uwagę na tych kilka szczegółów, które mogą całkowicie zrujnować wasz wygląd.

Ubrania w stylu naked

Ubrania w stylu naked są przez wiele kobiet uważane za niezwykle kobiece i zmysłowe. Niestety pomiędzy prostą i elegancką sukienką w tym stylu, a kiczowatą stylizacją składającą się jedynie z koronkowych koszulek nadających się bardziej na piżamę, jest niewielka granica. Jeśli już zdecydujesz się na stylizację odsłaniającą ciało, pamiętaj aby wybierać te subtelne i delikatne kroje, które zasłaniają wszystko co powinno być zasłonięte. Kolejną wskazówką jest ta, aby panie o bardziej krągłych kształtach unikały tego typu kreacji, ponieważ obnażą każdy mankament naszego ciała. Nadają się one jedynie dla kobiet o nienagannej figurze.

 

naked dress

Źródło: bit.ly/2Gcd1mN

 

Rajstopy

Rajstopy to prawdziwy koszmar wszystkich mających pojęcie o modzie. Błędów można popełnić wiele. Od źle dobranego odcienia (zarówno zbyt ciemne jak i za jasne rajstopy wyglądają źle) przez rajstopy błyszczące na nogach niczym lateksowa powłoka, aż po wystające szwy. Ta na pozór bezproblemowa część garderoby może przysporzyć wielu trudności. Rajstopy również trzeba umieć nosić. Najprościej całkowicie z nich zrezygnować. Jeżeli jednak zdecydujesz inaczej, dobierz odcień rajstop do koloru skóry. Najlepiej, aby były jak najmniej widoczne (chyba że decydujesz się na model  kryjący, na przykład czarny). Najgorszym jednak błędem jest łączenie rajstop i sandałów. Rajstopy mogą być noszone wyłącznie z butami z zabudowanymi noskami.

 

rajstopy

Źródło: bit.ly/2Bf4bkX

 

Rurki i biodrówki

Zarówno klasyczne rurki jak i inne modele biodrówek często przysparzają nam niemałych problemów. Z jednej strony te klasyczne spodnie są przez nas często wybierane i w odpowiedniej stylizacji mogą zdziałać cuda z naszą sylwetką, z drugiej jednak mało która z nas wie, jak odpowiednio je dobrać. W wyniku tego, kobiety notorycznie zakładają zbyt mały rozmiar spodni. Nogawki opięte tak, że ledwo można zrobić w nich choćby jeden krok nie wyglądają ani ładnie, ani zmysłowo. Biodrówki również mogą stanowić pułapkę. Wciskając się w zbyt mały rozmiar sprawiamy, że boczki dosłownie wylewają się nam ze spodni. Nikomu nie życzymy takiego efektu.

 

biodrówki

Źródło: bit.ly/2SgxQE3

 

Buty sprawiające, że palce dosłownie z nich wyskakują

Żadna, nawet najpiękniejsza para butów nie będzie ładnie się prezentowała, jeżeli będziemy zamiatały palcami podłogę. Decydując się na kupno szpilek na wysokim obcasie czy standardowych obcasów warto sprawdzić, czy ich model dobrze prezentuje się na Twojej stopie i oczywiście czy rozmiar jest odpowiedni.

 

sandały

Źródło: bit.ly/2G0TrKT

Advertising


Advertising

Related Articles