Jak dobrać odżywki białkowe, które będą dobre dla Ciebie - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Jak dobrać odżywki białkowe, które będą dobre dla Ciebie

Praca nad sobą, dobrze dobrana dieta i odpowiednio ułożony plan treningowy to najlepszy sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki czy wyników sportowych. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo trudne i wymagające. Na szczęście wsparcie mogą zapewnić różne rodzaje składników odżywczych, które pomogą zbudować masę mięśniową, dodadzą energii i szybciej zregenerują organizm po wysiłku. W zależności od potrzeb, wybraliśmy najlepsze produkty Myprotein przed, w trakcie i po treningu, które wspomogą Cię na drodze do celu.

 

Przed treningiem

Mieszanki przedtreningowe są jednymi z najpopularniejszych suplementów diety, które są przeznaczone do stosowania przed intensywnym wysiłkiem fizycznym. Zwykle składają się z kilku lub kilkunastu różnych składników. Mieszanki działają kompleksowo i przygotowują do treningu zarówno fizycznie jak i umysłowo. Maksymalizują zdolność wysiłkową, zmniejszają zmęczenie, zwiększają wytrzymałość i siłę mięśni. Z pośród wielu produktów wybierz tę mieszankę, która spełni twoje oczekiwania.

 

Wzmacniacz Termogenezy

Ta wyjątkowa termogeniczna formuła zawiera popularne składniki, w tym kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty, czarny pieprz, pieprz kajeński, morszczyn pęcherzykowaty i żeń-szeń syberyjski. Składniki te pomagają uzyskać maksymalną energię, skupić się na treningu, ujędrnić ciało i schudnąć. Wzmacniacz termogenezy zawiera również witaminy B6 i B12, które szybciej regenerują mięśnie.

1/9

Wzmacniacz Termogenezy 119 zł

 

Mieszanka przedtreningowa

Mieszanka przedtreningowa zawiera szereg składników, które pomagają zwiększyć siłę i wytrzymałość. Składnikami tymi są tauryna, beta alanina, kofeina i inne niezbędne witaminy. Dzięki nim podczas treningu poszerzysz granice swoich możliwości. Taka mieszanka zapewnia dużą dawkę energii przed treningiem i pomaga zachować czujność oraz koncentrację.

2/9

Mieszanka przedtreningowa 59 zł

 

Czysty jabłczan cytruliny (aminokwasy)

Do wykonywania ćwiczeń o wysokiej intensywności, takich jak podnoszenie ciężarów lub sprint, potrzebna jest duża dawka energii. Sporego zastrzyku energii doda Ci Czysty Jabłczan Cytruliny. Mieszanina ta składa się z aminokwasu cytruliny i soli jabłczanowej, które dostarczają białka do organizmu w naturalnej formie. Wystarczy dwie porcje dziennie, aby przybliżyć Cię do wyznaczonych celów treningowych.

3/9

Czysty jabłczan cytruliny 109 zł

 

W trakcie treningu

Mieszanki do stosowania podczas treningu są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność organizmu, ale nie mogą przeciążać żołądka ani powodować dyskomfortu. W ich składzie znajdują się przede wszystkim elektrolity, łatwo przyswajalne węglowodany, aminokwasy, witaminy, minerały i wszelkiego rodzaju substancje o działaniu energetyzującym. Odpowiednio dobrany może znacznie poprawić efektywność treningu, wydłużyć czas jego trwania, uzyskać lepsze wyniki i przyspieszyć osiągnięcie celów.

Essential BCAA w proporcji 2:1:1

Ta codzienna mieszanka niezbędnych aminokwasów: leucyny, izoleucyny i waliny przygotowuje organizm na trudy kolejnego treningu. Składniki mieszanki naturalnie występują w białkach i pomagają w regeneracji tkanki mięśniowej. Niestety, organizm sam nie wytwarza tych składników i należy je dostarczyć wraz z pożywieniem. Produkt pomaga w utrzymaniu sylwetki, a także w budowaniu masy mięśniowej. Essential BCAA 2:1:1 możesz pić przed, w trakcie i po treningu.

4/9

Essential BCAA w proporcji 2:1:1 169 zł

 

Intra Workout

Ta specjalnie stworzona formuła pomoże Ci przejść przez najtrudniejszy trening. Mieszanka Intra Workout jest pełna składników odżywczych, które zwiększają wydajność. Dekstryna z mieszaniną elektrolitów uzupełnia ich poziom, który zmniejsza się podczas intensywnego treningu. W mieszance znajduje się również 5 g BCAA i witamina C, które razem pomagają zwalczyć zmęczenie. Używając mieszanki podczas treningu znacznie zwiększysz swoją wydolność.

5/9

Intra Workout  109 zł

 

Suplement Amino Energy

Kiedy brakuje Ci energii na treningu, ten preparat doda siły Twojemu ciału i umysłowi. Mieszanka Amino Energy zawiera niezbędne aminokwasy, witaminę C i naturalną kofeinę, które razem dają ogromną dawkę energii. Kofeina poprawia także koncentrację i pozwala przezwyciężyć ograniczenia. Wszystko, co musisz zrobić, to wypić porcję przed, bądź w trakcie lub po treningu.

6/9

Amino Energy 129 zł

 

Po treningu

Mieszanki potreningowe to grupa produktów, które usprawniają proces regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Wpływają na fizjologiczne procesy regeneracji organizmu, przyczyniając się do zahamowania katabolizmu mięśni. Zmniejszają również ból mięśni i przywracają równowagę gospodarki wodnej i elektrolitowej.

 

Impact Diet Whey – serwatka dietetyczna

Po intensywnym treningu należy dostarczyć odpowiednią porcję białka, aby odnowić i zbudować tkankę mięśniową. Serwatka Impact Diet Whey to specjalna mieszanka, która redukuje niepotrzebne węglowodany i dostarcza składników pomagających schudnąć. Ten smaczny shake zawiera 39 g białka w każdej porcji. Zawiera także cholinę, ekstrakt z zielonej herbaty i CLA – składniki, które pomagają uzyskać wymarzoną sylwetkę. Produkt jest w 100% wegetariański.

7/9

Impact Diet Whey 139 zł

 

Mieszanka Overnight Recovery

Ta unikalna formuła na noc łączy w sobie mieszankę wolno uwalnianych białek, kazeinę micelarną, koncentrat białka serwatki i białka jaja w proszku. Wysoka dawka (45 g białka) w każdej porcji wspomaga rozwój i utrzymanie masy mięśniowej podczas snu. Mieszanka Overnight Recovery zawiera także cynk i magnez, minerały, które wspierają układ odpornościowy i zmniejszają zmęczenie. Wypij koktajl na wieczór, a rano obudzisz się odświeżony i gotowy do następnego treningu.

8/9

 Mieszanka Overnight Recovery 129 zł

 

Hydrolizat Białka Serwatkowego

Niezależnie od twoich celów treningowych Hydrolizat Białka Serwatkowego będzie doskonałym wsparciem w ich realizacji. Preparat jest formą białka wytwarzanego unikalną metodą w celu szybszego wchłaniania go przez organizm. Każda porcja jest odpowiednio zbilansowana i zawiera doskonałe proporcje wartości odżywczych. Mieszanka dostarcza białka wysokiej jakości, jednocześnie zawiera niski poziom tłuszczów nasyconych i cukru oraz 1 g węglowodanów.

9/9

Hydrolizat Białka Serwatkowego 159 zł
Advertising


Advertising

Related Articles