3 pomysły na drewniane elementy w kuchni - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

3 pomysły na drewniane elementy w kuchni

Niezależnie od tego, czy urządzasz wnętrze w stylu industrialnym, skandynawskim czy nowoczesnym, drewno będzie do niego pasować doskonale. Ociepli każdą aranżacje i nada jej niepowtarzalnego charakteru. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na wprowadzenie elementów z drewna do swojej kuchni.

Drewniany blat i cegła

drewniany blat i cegla
Źródło: Pinterest

 

Klasyka gatunku. Chcesz mieć drewno w kuchni? Zainwestuj w drewniany blat. Pasuje zarówno do klasycznych, jak i skandynawskich aranżacji. Ociepli kuchnię i będzie ci służył na lata. Pamiętaj tylko o tym, by odpowiednio go zaimpregnować.

Drewniane masywne krzesła

drewniane krzesła w kuchni

Źródło: Pinterest

 

Taki taboret to pomysł dla odważnych… i umięśnionych. Wygląda obłędnie w zestawieniu z kuchenną wyspą lub barem, ale żeby go przesunąć potrzeba nieco siły. Jeśli nie chcesz inwestować w takie arcydzieła wycięte z litego drewna, możesz wybrać zwykłe drewniane hokery lub krzesła. Na pewno będzie taniej 😉

Stół z drewna

drewniany stół w kuchni

Źródło: Pinterest

To zdjęcie pokazuje najlepiej, że drewniany stół potrafi odmienić każde wnętrze. Doskonale będzie pasować do mebli z drewnianym blatem, ale również w nowoczesnej aranżacji sprawdzi się wyśmienicie. Meble z litego drewna to absolutny hit ostatnich miesięcy. Szczególną popularnością cieszą się produkty rękodzielnicze, dostępne w serwisach typu Etsy. Podoba wam się ten styl? My jesteśmy zakochani.

Advertising


Advertising

Related Articles

Magiczne domy z luster i szkła

Nowoczesność wkracza we wszystkie aspekty naszego  życia i daje niesamowite możliwości artystycznej ekspresji. Szklane domy Żeromskiego nie [...]