Magiczne domy z luster i szkła - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Magiczne domy z luster i szkła

Nowoczesność wkracza we wszystkie aspekty naszego  życia i daje niesamowite możliwości artystycznej ekspresji. Szklane domy Żeromskiego nie są już tylko przedmiotem literackiej metafory, budynki zrobione ze szkła stają się obiektem porządania tych których na to stać. Oto kilka najciekawszych projektów takich domów. Też macie ochotę w którymś zamieszkać?

Domek na drzewie

Niemal każdy przez moment swojego dzieciństwa marzył o posiadaniu domku na drzewie, bez względu na to czy mieszkał na wsi, czy w mieście. Jest to marzenie które w pewnym sensie łączy pokolenia, bo nawet jeżeli się do tego nie przyznają, to nasi rodzice z pewnością też przez moment mieli w głowach ideę posiadania takiego domku, jak również nasze dzieci chętnie spędzały by tam czas na zabawie. Szwedzi poszli w tych marzeniach jeszcze dalej i postanowili stworzyć niesamowity, wręcz magiczny, lustrzany domek na drzewie. W zasadzie jest to w pełni funkcjonalny dom, zbudowany z luster, dzięki czemu prezentuje się jakby był duchem.

Domek na drzewie

Źródło:Pinterest

Dom ze szklaną ścianą w Hollywood

Dom autorstwa Johna Lautnera pięknie wtapia się w otoczenie. Ten oszałamiający naturalny projekt domu, doskonale łączy się z otaczającą go zielenią.

Źródło:Pinterest

Szklany prostopadłościan

Projekt domu który perfekcyjnie łączy się z otoczeniem typowym dla przedmieść. Ten dom dzięki prostym liniom i swojej bryle wręcz emanuje nowoczesnością, do wnętrza której można wejść prosto ze zwykłej ulicy.

Źródło:Pinterest

Spa w środku lasu

Uzdrowisko i ośrodek odnowy biologicznej Revugia to kompleks kabin i domków na drzewach położonych w środku lasu w Niemczech. Wypoczynek w takim spa wart jest niemal każdych pieniędzy.

Domki spaa

Źródło:Pinterest

Polski domek

Polacy też mają swoje projekty domów ze szkła i luster, które zachwycają. Stworzony przez Konrada Wójcika, młodego architekta, samodzielna, samowystarczalna struktura dostarczy wszystko, czego potrzebujemy do życia, schronienie, oczyszczone powietrze i przefiltrowaną wodę i to wszystko prosto z otaczającej go natury.

Dom polaków

Źródło:Pinterest

Nowoczesny dom z ogrodem

Poza bajkowymi budowlami otoczonymi zieloną naturą, są też wspaniałe konstrukcje, które zachwycają swoim nowoczesnym wyglądem.

Nowoczesny dom z ogrodem

Źródło:Pinterest

Advertising


Advertising

Related Articles