Jak stylowo urządzić ganek lub werandę - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Jak stylowo urządzić ganek lub werandę

Ganek lub weranda często są przez nas traktowane po macoszemu i pozostawiane same sobie. Jenak w rzeczywistości jest to pierwsze miejsce, które widzą nasi goście  i już po jego wyglądzie mogą nas oceniać. Warto więc zadbać aby był odpowiednio urządzony i pasował do reszty domu. Szczególnie jeżeli mamy to szczęście, że w naszym domu mamy werandę, czyli bardziej zabudowaną formę prostego ganku, najczęściej wyglądającą jak oddzielne pomieszczenie.

Weranda pełna kwiatów

Jesteś miłośniczką kwiatów? Wykorzystaj to w aranżacji swojej werandy. Zarówno gęste bluszcze pokrywające ściany werandy jak i duże rośliny doniczkowe będą pasowały do takiego pomieszczenia. Dodaj proste meble DIY wykonane z palet i stylowy drewniany żyrandol. Możesz zrezygnować z tradycyjnego dachu i pozwolić aby rozrastający się bluszcz stopniowo tworzył naturalne zadaszenie.

nowoczesna

Źródło: bit.ly/2FU7MZO

Nowoczesna weranda niczym jadalnia

Weranda może spełniać wiele funkcji. Od miejsca, w którym spędzamy długie letnie wieczory, aż po idealne pomieszczenie na rodzinne obiady. ten projekt jest tego najlepszym dowodem! Jeżeli masz odpowiednią ilość miejsca, ustaw na werandzie stół i krzesła. Możesz zainstalować tam również kominek i ustawić wygodną kanapę. Dzięki temu oglądając latem filmy nie musisz rezygnować z przebywania na świeżym powietrzu!

weranda

Źródło: bit.ly/2FUrKDL

Jasne weranda z wygodną kanapą

Jeżeli dysponujesz odpowiednio dużą ilością miejsca, zdecyduj się na ustawienie na werandzie kanapy. Jako oświetlenie wykorzystaj łańcuch światełek lub latarenki ze świeczkami. Aranżację dopełnią ratanowe fotele i stolik, a także zasłony, które sprawią, że odpoczywając w tym miejscu poczujesz się bardziej przytulnie. Taka prosta aranżacja świetnie sprawdzi się w domach urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym.

weranda z kanapą

Źródło: bit.ly/2DDSh5W

Weranda w stylu wiejskim

Jeżeli cały dom urządzacie w stylu rustykalnym lub wiejskim, ta propozycja będzie dla was idealna. Duży drewniany stół, wiklinowe fotele i kilka prostych dodatków sprawi, że ganek czy weranda staną się ulubionym miejscem wszystkich domowników. Dobierz proste donice wykonane ze starych, metalowych wiader czy ciężkie metalowe żyrandole. Jako ozdoba świetnie sprawdzą się również pęczki suszonych ziół powieszone pod sufitem.

rustykalna weranda

Źródło:bit.ly/2Unib38
Advertising


Advertising

Related Articles