Marmurowe akcesoria do łazienki - gorący trend 2019 - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Marmurowe akcesoria do łazienki – gorący trend 2019

Ten rok w aranżacji wnętrz przyniósł powroty do klasycznych trendów sprzed lat. Jednym z nich jest marmur. Naturalny kamień prezentuje się elegancko, a jeszcze do niedawna był oznaką bogactwa i klasy. Dziś dostępny jest dla wszystkich. Szczególnie polecamy marmur do wystroju łazienek. W tym roku wszystkie łazienki powinny być zawierać właśnie elementy  marmurowe.

1/18

Źródło: bit.ly/2VjpQAc

 

Marmurowe płytki

Marmur z reguły kojarzy nam się z bogato zdobionymi, a często przerysowanymi wnętrzami. Na szczęście ta odsłona tego materiału dawno już przeminęła. Dziś marmur można wkomponować nawet do prostych, minimalistycznych wnętrz. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki. Furorę w świecie aranżacji robią na przykład marmurowe płytki, jednak ułożone nie na całej ścianie, a jedynie na jej części. Biały marmur wyjątkowo korzystnie prezentuje się  w połączeniu z matową czernią i odcieniami bieli.

2/18

Źródło: bit.ly/2NyQUsF

 

Marmurowe blaty

Innym ciekawym sposobem wkomponowania marmuru jest użycie marmurowych blatów. Są piękne i jednocześnie nie przytłaczają pomieszczenia, a jedynie podkreślają i dopełniają całą aranżację. Wokół prostego marmurowego blatu możesz stworzyć cały wystrój pomieszczenia. A gwiazda, czyli naturalny marmur będzie jego główną zaletą. Decydując się na marmurowy blat możesz zdecydować się na marmur w kolorze czarnym.

 

3/18

łazienka

Źródło: bit.ly/2C1WJdB

 Marmur w stylu glamour

Marmur pięknie zaprezentuje się w łazience w stylu glamour. Głównym założeniem tego stylu jest blask i przepych. Połącz na przykład marmurowe płytki z lśniącymi dodatkami. Pięknie sprawdzi się wolnostojąca wanna ustawiona na podeście wyłożonym marmurem.

 

4/18

łazienka

Źródło: bit.ly/2GMUjDs

Połączenie marmuru i białej cegły

Ciekawym rozwiązaniem, które prezentuje się zaskakująco korzystnie jest połączenie płytek z wzorem marmuru z białą cegłą. Stworzycie w ten sposób efektowną łazienkę w stylu nowoczesnym. Do tego typu aranżacji warto dobrać ciemne dodatki, które dodadzą pomieszczeniu wyrazu.

 

5/18

marmur

Źródło: bit.ly/2BLMHwX

 

Czarny marmur

Jeśli stawiasz na mocne akcenty, wybierz czarny marmur lub jeszcze lepiej jego połączenie z białym. Ciemny odcień nie musi przytłaczać pomieszczenia, pod warunkiem, że łazienka jest wystarczająco duża. Kontrastujące odcienie mogą na przykład pomóc wydzielić strefy. Dla jeszcze lepszego efektu dobierz dodatki w odcieniu złota. Zdecydowanie zrezygnuj z czarnego marmuru jeżeli Twoja łazienka jest mała.

 

6/18

łazienka

Źródło: bit.ly/2XnD8gQ

 

Marmurowe dodatki

Jeżeli nie chcesz remontować całej łazienki, a mimo wszystko zależy ci na modnym akcencie marmuru, możesz wybrać do swojej łazienki modne marmurkowe dodatki. Proste mydelniczki, kubki na szczoteczki do zębów czy pojemniki do przechowywania nie są dużym wydatkiem, a mogą całkowicie odmienić prostą łazienkę i wkomponować ją w obowiązujące trendy.

 

Proste dodatki w kolorze białego marmuru będą pasowały do większości łazienek. Biały kolor dopasujesz do niemal każdego stylu, a prosta forma tylko w tym pomoże. Zestaw zawiera kwadratowy marmurowy dozownik do mydła i marmurowy kubeczek na szczoteczki do zębów.

7/18

Źródło: bit.ly/2tBhWX1
Produkty ze zdjęcia:
8/18

4

HOUSEPROUD CUBIC WHITE – Dozownik do mydła (95 zł)  69 zł
9/18

4

HOUSEPROUD CUBIC WHITE – Kubek na szczoteczki do zębów (55 zł)  39 zł
10/18

kubek

 

HOUSEPROUD CUBIC WHITE – Przechowywanie Łazienka (80 zł)  27 zł

 

Trafnym wyborem będą również dodatki w delikatnych, obłych kształtach. Będą pasowały do delikatnych aranżacji. Okrągłe kubki z białego marmuru możesz wykorzystać jako kubki na szczoteczki do zębów lub piękne pojemniki na pędzle czy akcesoria kosmetyczne. Możesz użyć ich również jako dodatki w toaletce.

11/18

łazienka

Źródło: bit.ly/2U6y2nh

 

Produkty ze zdjęcia
12/18

HOUSEPROUD Kubek na szczoteczki do zębów (65 zł)  47 zł

 

Marmurowe dodatki mają jeszcze jedną ważną zaletę. Ponieważ wykonane są z naturalnego materiału, nie blakną i nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem codziennych czynności. Właśnie dlatego tak dobrze nadają się do każdej łazienki. Marmurowa mydelniczka czy kubek na szczoteczki do zębów z marmuru posłużą ci na długie lata.

13/18

1

Źródło: bit.ly/2U6y2nh
14/18

dodatki

 

HOUSEPROUD Przechowywanie Łazienka – biały (65 zł)  47 zł
15/18

 

HOUSEPROUD Kubek na szczoteczki do zębów (85 zł)  59 zł

 

Dodatki z czarnego marmuru sprawdzą się w jasnych łazienkach, którym chcemy dodać wyrazu. Pasująca marmurowa mydelniczka, dozownik do mydła z marmuru i marmurowy kubek na szczoteczki sprawią, że cała łazienka będzie wyglądała harmonijnie. Na dodatki w odcieniu czarnego marmuru możesz również postawić, jeżeli głównym elementem wystroju jest marmur w białym kolorze.

16/18

Źródło: bit.ly/2NrqoBe
Produkty ze zdjęcia
17/18

1

HOUSEPROUD Dozownik do mydła (95 zł)  69 zł
18/18

HOUSEPROUD Mydelniczka (50 zł)  37 zł

 

Advertising


Advertising

Related Articles