Jak zaaranżować miejsce dla kota w domu - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Jak zaaranżować miejsce dla kota w domu

Istnieje pewne powiedzenie, “dom bez kota jest tylko zwykłym mieszkaniem”  i każdy kto posiada kota, przyzna trochę racji temu powiedzeniu. Taki czworonożny domownik jest wspaniałym towarzyszem zabaw zarówno dla starszych jak i młodszych, zabawa z kotem to przecież nie wszystko, bo koty to piękne zwierzęta, emanujące elegancją i stylem, dlatego takie zwierzę zasługuje na specjalne miejsce w domu. Oto kilka pomysłów na kocie miejsca, które doskonale wpasują się w wystrój domu i dodadzą pomieszczeniom stylu, kociego stylu 🙂  

Most nad przełęczą

Taki most, zawieszony w przejściu od razu przykuje uwagę gości i zachęci ich, aby przywitali się z puszystym strażnikiem, który bacznie obserwuje otoczenie. Uważajcie, bo on wszystko widzi 😉 Jeżeli Wam się to podoba, możecie kliknąć tutaj, albo w zdjęcie, aby zobaczyć więcej takich pomysłów.

Koci mostek

Źródło: etsy.me/2RSlDGe

Budka dla …kota

Jedni budują budki dla ptaków, a my mamy dla was propozycję budki dla kota, bo dlaczego nie 🙂 . Bez wątpienia każdy kot chciał by mieć taką kryjówkę, gdzie może się poczuć jak ptak 🙂 🙂 .

Budka dla ..kotów

Źródło: etsy.me/2HAqlDJ

Półka na …kota

Połączenie płótna i ciemnego drewna wygląda stylowo i elegancko, a przy tym jest świetnym miejscem do zabawy dla naszego pupila. Może on wygodnie rozłożyć się na półce i obserwować domowników.

Źródło: etsy.me/2FVfRx8

Advertising

Następna

Advertising

Related Articles