Kolorowe krzesła tapicerowane - modny trend we wnętrzach - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Kolorowe krzesła tapicerowane – modny trend we wnętrzach

Era białych wnętrz i dodatków w tym samym kolorze powoli dobiega końca. Projektanci stawiają na mocne akcenty w zdecydowanych, nasyconych barwach. Nie musisz od razu wstawiać do salonu wielkiej różowej sofy. Wystarczy, że zainwestujesz na przykład… w nowe krzesła. Oto kilka inspiracji.

Szmaragdowe krzesła w jadalni

 

szmaragdowe krzesła w jadalni

Źródło: Pinterest

 

Szmaragdowa zieleń to jeden z najmodniejszych kolorów tego roku. Wygląda pięknie zarówno na ścianach, jak i pod postacią stylowych, tapicerowanych mebli. Najlepszym przykładem jest jadalnia przedstawiona na tym zdjęciu. Krzesła w kolorze nasyconej zieleni przepięknie komponują się z bielą i drewnem.

Róż flamingo i marmur

 

krzesła w kolorze róż flamingo

Źródło: Pinterest

 

Drugi „must have” tegorocznej palety barw, to róż w odcieniu flamingo. Ten niebanalny kolor przepięknie komponuje się z modnym w tym roku białym marmurem. Świetnie wygląda również w jasnych wnętrzach utrzymanych w skandynawskim stylu. A te krzesła? Przygarnęlibyśmy cały komplet!

Tapicerowane złoto

 

złote krzesła tapicerowane

Źródło: Pinterest

 

Dzięki krzesłom z tapicerką w kolorze starego złota to wnętrze od razu nabrało luksusowego charakteru. To najlepszy dowód na to, że naprawdę niewiele potrzeba, żeby przenieść zwykłą jadalnię z klasy standard w premium.

Krzesła w kolorze miedzianym? Czemu nie!

 

krzesła pomarańczowy koniak

Źródło: Pinterest

 

Zwykłe pomarańczowe krzesła byłyby w tej jadalni zbyt krzykliwe. Ale przygaszona miedziana barwa idealnie komponuje się z drewnianym blatem i loftowymi przeszkleniami. Miedź to kolejny z ważnych trendów w tym roku, chociaż nie od razu przychodzi nam na myśl, żeby przenieść go także na elementy tapicerowane. Powyższa aranżacja to najlepszy dowód na to, że warto.

Advertising


Advertising

Related Articles