Okulary przeciwsłoneczne SALVATORE FERRAGAMO o niebanalnych kształtach - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Okulary przeciwsłoneczne SALVATORE FERRAGAMO o niebanalnych kształtach

Jak osiągnąć niepowtarzalny styl, który podkreśli Twoją osobowość? Za pomocą dodatków! Odpowiednie okulary przeciwsłoneczne i stylizacja nabiera całkiem innego charakteru. Wystarczy wybrać model, który idealnie będzie pasował do kształtu twarzy. Aby ułatwić Ci poszukiwania, przygotowaliśmy najbardziej popularne i stylowe modele okularów. Zajrzyj na stronę outletu Zalando Lounge i znajdź coś dla siebie, nawet do 75% taniej!

 

Okrągłe oprawki i cieniowane szkła

Cieniowane szkła okularów przywodzą na myśli szalone lata 70-te minionego wieku, kiedy moda królowała moda hippisowska. Okulary Salvatore Ferragamo wyglądają bardzo stylowo i delikatnie. Cienka oprawka sprawia, że okulary wyglądają lekko. Idealnie będą pasować osobom o twarzy owalnej, trójkątnej i kwadratowej.

1/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1300 zł) 459 zł

 

Kocie okulary

Ten model okularów Salvatore Ferragamo wyróżniają się ciekawą budową. Wysoko zamontowane nauszniki nadają okularom wygląd kocich oprawek. Taki kształt okularów uważa się za jeden z najbardziej kobiecych. Pasują do większości kształtów twarzy, wysmuklają twarz i łagodzą rysy.

2/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1215 zł) 369 zł

 

Grube oprawki z poprzecznym wzorem

Grube oprawki w okularach przeciwsłonecznych pojawiły się od kilka sezonów temu i nadal cieszą się ogromną popularnością. Ten model okularów w ciekawej kolorystyce prezentuje się bardzo okazale. Okulary o takim kształcie najlepiej będą służyć osobom o twarzy podłużnej, owalnej i kwadratowej. Lekko przyciemniane szkła okularów Salvatore Ferragamo dodadzą odrobiny tajemniczości.

3/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1085 zł) 299 zł

 

Popularne Aviatorki

Model Aviator od kilku sezonów cieszy się ogromną popularnością. Aviatorki Salvatore Ferragamo wyglądają bardzo kobieco i delikatnie. Delikatny pasek na zausznikach jest bardzo ciekawym akcentem. Złagodzą rysy twarzy u osób o kształcie owalnym, kwadratowym i prostopadłym.

4/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1170 zł) 299 zł

 

Okrągłe oprawki w malownicze wzory

Jeśli chcesz złagodzić rysy twarzy, wybierz okulary o okrągłych oprawkach. Mogą to być stylowe okulary Salvatore Ferragamo, które odznaczają się ciekawym wyglądem. Oprawki w delikatne plamki i grube nauszniki nadają im niebanalny styl. Doskonały model dla osób o twarzy owalnej, trójkątnej i kwadratowej.

5/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (865 zł) 319 zł

 

Okulary w stylowej oprawie

Oryginalne i nietypowe dodatki wyrażają osobowość i styl. Bardzo ciekawą propozycją okularów Salvatore Ferragamo jest ten model. Okrągłe, lekko przyciemniane szkła sprawiają, że okulary wyglądają elegancko i kobieco. Uroku dodają okularom ozdobne wstawki na krawędziach oprawek.

6/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1170 zł) 299 zł

 

Okulary przeciwsłoneczne o nieregularnym kształcie

Okulary przeciwsłoneczne Salvatore Ferragamo mają dość oryginalny kształt oprawek. Idealnie dopasowują się do kształtu twarzy. Taki kształt oprawek łagodzi rysy twarzy, optycznie wydłuża i wyszczupla twarz. W takim kształcie okulary powinny wybierać osoby o twarzy kwadratowej, trójkątnej oraz owalnej.

7/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1300 zł) 329 zł

 

Okulary z grubymi nausznikami

Okulary w ciekawej oprawie dodadzą elegancji i stylu. Wyrażą twoją osobowość. Taki niebanalny styl mają okulary Salvatore Ferragamo. Grube końce oprawek ładnie łączą się z grubymi nausznikami, na których widnieje logo projektanta. Lekko przyciemniane szła dodadzą także odrobiny tajemniczości.

8/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (820 zł) 299 zł

 

Okulary w żółtej oprawie

Dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu ciekawą propozycją mogą być okulary Salvatore Ferragamo w żółtej oprawie. Bardzo oryginalny kształt oprawek z pewnością przykuje uwagę innych. Model idealny dla osób o kształcie twarzy owalnym, kwadratowym i podłużnej. Za ciemnymi szkłami będziesz mogła skryć swoje spojrzenie.

9/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1085 zł) 259 zł

 

Okulary w typie kociego oka

Okulary przeciwsłoneczne z lekko wyciągniętą górą oprawki popularnie są nazywanymi w typie kociego oka. Uważane są za bardzo kobiece i zmysłowe. Okulary Salvatore Ferragamo wyróżnia ciekawa kolorystyka oprawek. Osoby o kwadratowym kształcie twarzy powinny unikać okularów w takim kształcie. Podkreślą one jeszcze bardziej i tak mocne rysy twarzy.

10/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1085 zł) 319 zł

 

Okulary o owalnym kształcie

Okulary przeciwsłoneczne Salvatore Ferragamo wyróżniają się swoim designem. Cechuje je niebanalny kształt i styl. Ten model okularów o owalnym kształcie oprawek wygląda bardzo intrygująco. Duży i obły kształt oprawek łagodzi ostre rysy twarzy, dlatego po taki kształt powinny sięgnąć osoby o trójkątnej, owalnej i kwadratowej twarzy.

11/11

SALVATORE FERRAGAMO – Okulary przeciwsłoneczne (1215 zł) 319 zł
Advertising


Advertising

Related Articles