12 oryginalnych damskich pasków, które odmienia każdą stylizacje - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

12 oryginalnych damskich pasków, które odmienia każdą stylizacje

Skórzany pasek do spodni postrzegany jest jako funkcjonalny element ubioru. Okazuje się, że pasek może być ciekawym dodatkiem w stylizacji. Za jego pomocą można podkreślić jej wygląd. W połączeniu z ciekawie zdobioną klamrą, pasek będzie uatrakcyjniał wygląd i wskazywał na nasz charakter. Wykorzystaj pasek w codziennej stylizacji, dobierz odpowiednią klamrę i wprowadź innych w zachwyt. Duży wybór pasków, klamer i sprzączek znajdziesz w outlecie Zalando Lounge. Taniej, nawet do 75%.

 

Pasek do spodni o fakturze wężowej skóry

Pasek do spodni jest dodatkiem do stylizacji. Odpowiednio dobrany pasek może podkreślić efekt całej stylizacji bądź ją całkowicie zniweczyć. Skórzany pasek do spodni w wężową skórę jest niebanalnym akcesorium. Wystarczy dobrać ciekawą klamrę lub sprzączkę, aby pasek nabrał innego charakteru. Klamrę z psem można założyć do codziennych stylizacji, a delikatną sprzączkę na co dzień jak i na mniej formalne spotkania.

1/12

VMP – Pasek (545 zł) 189 zł
VMP – Sprzączka (150 zł) 65 zł
VMP – Klamra Pies (150 zł) 75 zł

 

Żółty skórzany pasek z klamrą

Pasek do spodni w żółtym kolorze jest bardzo mocnym akcentem w stylizacji. Trzeba odrobinę orientować się w trendach i modzie, aby umieć go wyeksponować. Skórzany pasek ze srebrną sprzączką idealnie pasuje do codziennych i okazjonalnych, w mniej formalnym tonie, stylizacji. Ciężka klamra w kształcie muszli podkreśli mocny charakter i awangardowy styl bycia.

2/12

VMP – Pasek (520 zł) 175 zł
VMP – Sprzączka (150 zł) 59 zł
VMP – Klamra Muszla (150 zł) 79 zł

 

Pasek o fakturze drobnego piasku

Ten pasek do spodni ma bardzo ciekawą fakturę i wygląda elegancko. Z klasyczną sprzączką sprawdzi się w na co dzień czy do pracy. Razem będą tworzyć klasyczne i uniwersalne połączenie do casualowych stylizacji. Jeśli zmienisz sprzączkę na klamrę z ciekawym motywem otrzymasz zadziorny pasek ukazujący Twoją buńczuczną naturę.

3/12

VMP – Pasek (545 zł) 189 zł
VMP – Sprzączka (125 zł) 55 zł
VMP – Klamra (150 zł) 75 zł

 

Pasek skórzany w militarny wzór

Dla osób z zamiłowaniem do militariów, pasek w „moro” należy do podstawowych elementów ich garderoby. Kobiety także lubią taki wojskowy, sportowy styl. Pasek do spodni w moro to dla nich idealny dodatek do stylizacji. Z prostą sprzączką pasek jest klasycznym akcentem. Jeśli zamienimy sprzączkę na klamrę z mocnym wzorem otrzymamy pasek oddający twardy charakter właściciela.

4/12

VMP – Pasek (520 zł) 169 zł
VMP – Sprzączka (150 zł) 59 zł
VMP – Klamra (150 zł) 79 zł

 

Srebrny pasek z ozdobną sprzączką

Szary skórzany pasek do spodni będzie dość mocnym akcentem w stylizacji. Jednak doda on eleganckiego i szykownego wyglądu. Klasyczna klamra nadaje spokojnego tonu. Jeśli na niej znajdzie się drobny ozdobny motyw wówczas nabiera ona zadziorniejszych cech. Klamra w kształcie liścia sprawi, że stylizacja będzie delikatniejsza i taką klamrę można założyć na mniej formalne spotkania.

5/12

VMP – Pasek (520 zł) 185 zł
VMP – Klamra (150 zł) 59 zł
VMP – Klamra Liść (150 zł) 69 zł

 

Pasek w motyw zebry

Pasek w kolorze koniakowym wygląda interesująco. Wystarczy dobrać do niego ciekawą sprzączkę lub klamrę i mamy gotowy ekstrawagancki dodatek. Ze zwykłą sprzączką można nosić go na co dzień jak i na bardziej formalne spotkania. Natomiast z grubą klamrą pasek do spodni ciekawie będzie prezentował się na wieczornych imprezach i spotkaniach ze znajomymi.

6/12

VMP – Pasek (475 zł) 145 zł
VMP – Sprzączka (150 zł) 59 zł
VMP – Klamra (170 zł) 85 zł

 

Brązowy pasek z plecioną sprzączką

Najczęściej wybieranym kolorem pasków do spodni jest kolor brązowy. Jest on to bardzo klasyczny i uniwersalny kolor, który będzie pasował do większości codziennych stylizacji. Ze zwykłą sprzączką pasek można założyć na co dzień czy do pracy. Bardziej zdobioną klamrę również można założyć do pracy lub na spotkanie ze znajomymi.

7/12

VMP – Pasek (475 zł) 125 zł
VMP – Sprzączka (150 zł) 59 zł
VMP – Klamra (170 zł) 85 zł

 

Czarny elegancki pasek

Czarny pasek jest równie często wybierany jak pasek do spodni w kolorze brązowym. Kolor czarny jest symbolem prostej i klasycznej elegancji, dlatego jest najczęściej wybierany do wieczornych stylizacji. Z prostą klamrą zachowasz spokojny ton swojego stylu. Natomiast z klamrą z ozdobnymi gwiazdami sprawisz, że stylizacja będzie bardziej zadziorna i odważna.

8/12

VMP – Pasek (520 zł) 169 zł
VMP – Klamra Gwiazdki (150 zł) 69 zł
VMP – Klamra (150 zł) 65 zł

 

Pozłacany skórzany pasek

Pozłacany skórzany pasek do spodni będzie nietuzinkowym dodatkiem. Bez wątpienia przykuje uwagę innych osób. Ciekawym akcentem paska może być klamra z kameleonem, która wygląda urzekająco. Zwinięty kameleon na klamrze doda ekstrawaganckiego wyglądu. Zakładając prostą klamrę sprawimy, że pasek będzie wyglądał spokojnie i klasycznie, lecz pozłacany pasek nadal będzie „kłuć w oczy”.

9/12

VMP – Pasek (520 zł) 159 zł
VMP – Klamra Kameleon (150 zł) 79 zł
VMP – Klamra (170 zł) 75 zł

 

Pasek w fakturze węża

Pasek do spodni w fakturze wężowej skóry jest bardzo popularny. Jego ciekawa struktura, że wygląda on bardzo atrakcyjnie. Ciemny kolor paska może sprawiać, że on gdzieś znika w całej stylizacji. Właśnie dzięki tej fakturze staje się on widoczny. Obecność paska można podkreślić klamrą o ciekawym kształcie. Pasek prezentuje się bardzo oryginalnie w klamrze owalnej jak i grubej klamrze z pętlą na środku.

10/12

VMP – Pasek (520 zł) 149 zł
VMP – Klamra Pętla (170 zł) 95 zł
VMP – Klamra (170 zł) 75 zł

 

Drapieżny pasek w panterkę

Jeśli lubisz drapieżny wygląd i stylizację, pasek w panterkę powinien znaleźć się w twojej szafie. Pasek do spodni ze zwierzęcym motywem wyraża odważny i awangardowy wygląd. Świadczy również o zadziornym i mocnym charakterze. Kiedy wybierasz się na imprezę, zmień zwykłą klamrę na klamerkę z napisem „Cool”. Na co dzień, spokojniejsza srebrna klamra w stonowany sposób wyjawi Twój styl.

11/12

VMP – Pasek (560 zł) 165 zł
VMP – Klamra (125 zł) 52 zł
VMP – Klamra Cool (170 zł) 85 zł

 

Skórzany pasek w kolorze taupe

Pasek przy spodniach w ciekawym kolorze jest oryginalnym dodatkiem. Taki pasek do spodni w kolorze taupe może wydawać się nijaki. Jednak dzięki ozdobnym klamrą może on nadać stylizacji fantastyczny charakter. Duża klamra przykuwa uwagę i z nią nie przejdziesz niezauważona.

12/12

VMP – Pasek (520 zł) 165 zł
VMP – Klamra Liść (150 zł) 69 zł
VMP – Klamra (170 zł) 75 zł
Advertising


Advertising

Related Articles