9 suplementów diety wspomagających odchudzanie - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

9 suplementów diety wspomagających odchudzanie

Zrzucenie kilku kilogramów czasami wydaje się niemożliwe. Wypracowanej sylwetki i utrzymanie masy mięśniowej jest równie trudne. W takiej sytuacji możesz wspomóc się sprawdzonymi suplementami diety, które pomogą w treningu i przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonałej jakości produkty Myprotein pomogą Ci podczas odchudzania oraz utrzymania dobrej formy.

 

Fat Binder – zmniejsza wchłanianie tłuszczu z pożywienia

Preparat Fat Binder został stworzony, aby ograniczyć wchłanianie tłuszczu z pożywienia w układzie pokarmowym. Dzięki czemu organizm pochłania mniej kalorii i szybciej można stracić na wadze. Głównym składnikiem preparatu jest chitozan, błonnik roślinny który jest w stanie związać 60g tłuszczu (540 kalorii), zapobiegając jego wchłanianiu i magazynowaniu. Co ważne, chitozan nie wchłania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K) i pozwala wykorzystać je organizmowi.

1/9

Fat Binder 89 zł

 

Aminokwas L-Karnityna – wsparcie w najbardziej wymagającym treningu

Niezależnie od Twoich celów treningowych, karnityna powinna stać się ważnym dodatkiem w codziennej diecie. Naturalnym źródłem karnityny jest białko, które jest podstawowym budulcem masy mięśniowej. Kapsułki Aminokwas L-Karnityna zapewnia odpowiednią dawkę tego składnika, aby zrównoważyć dietę i utrzymać masę mięśniową. Aminokwas ten powinny przyjmować osoby będące na diecie wegańskiej i wegetariańskiej, gdyż karnityna w dużych ilościach występuje w czerwonym mięsie.

2/9
Aminokwas L-Karnityna 89 zł

 

Czysta Kofeina  – stymulant poprawiający wydolność umysłową i fizyczną

Jednym z najpopularniejszych suplementów stosowanych przed treningiem jest kofeina. Jest ona doskonałym partnerem podczas treningu, ponieważ Czysta Kofeina dostarcza zastrzyk energii. Liczne badania naukowe udowodniły, że kofeina zwiększa czujność, koncentrację oraz stymuluje wydolność wytrzymałościową.

3/9

Czysta Kofeina 29 zł

 

Pikolinian chromu – wspiera metabolizm i pomaga osiągnąć cele treningowe

Pikolinian chromu naturalnie występuje w takich produktach jak: jajka, produkty pełnoziarniste i mięso. Głównym zadaniem pikolinianu chromu jest wspomaganie metabolizmu makroskładników odżywczych i utrzymywanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Aby osiągnąć założony cel treningowy i przyspieszyć metabolizm, dołącz go do swojej codziennej diety.

4/9

Pikolinian chromu 29 zł

 

CLA –  dawka kwasów omega-6 w wygodnej formie

Sprzężony kwas linolowy (CLA) jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym omega-6, który jest niezwykle ważny dla utrzymania zdrowia na co dzień. Ludzki organizm sam nie może wytworzyć CLA, dlatego tłuszcz ten powinien być dostarczany w codziennej diecie. Kapsułki żelowe CLA to idealny sposób na uzupełnienie zbilansowanej diety. Każda porcja tych miękkich kapsułek żelowych zawiera 1000 mg olejku z krokosza barwierskiego i 80% CLA. Wesprzyj swój trening szybką dawką kwasów tłuszczowych omega-6, aby uzyskać lepsze wyniki.

5/9

CLA 39 zł

 

Cissus – zmniejsza ilość wchłanianego cukru i tłuszczu przez organizm

Cissus uzyskuje się z rośliny winoroślowatej zwanej cissus quadrangularis. Jest to roślina stosowana w tradycyjnej medycynie afrykańskiej i ajurwedyjskiej. Wpływa ona na sposób wchłaniania makroskładników przez organizm i pomaga zmniejszyć ilość pochłanianych tłuszczów i cukrów. Kapsułki Cissus składają się w 50% z cissus quadrangularis i dzięki temu mają silniejszy efekt, niż inne podobne produkty na rynku.

6/9

Cissus 119 zł

 

Mydiet™  – wysokiej jakości dietetyczne białko

Białko jest podstawowym makroskładnikiem odżywczym, którego potrzebują Twoje mięśnie. Aby wesprzeć swoje ciało tym niezbędnym składnikiem do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej, potrzebujesz Mydiet™ . Jest to mieszanka wysokiej jakości białek o szybkim i wolnym uwalnianiu. Każda porcja dostarcza 26 g białka i innych cennych składników, które wspierają proces spalania tłuszczu, wzmacniają organizm i budują mięśnie.

7/9

Mydiet™ 199 zł

 

5-HTP – wygodny suplement podnoszący poziom serotoniny

5-HTP (5-hydroksy-L-tryptofan) bierze udział w wielu ważnych funkcjach organizmu, w tym w regulacji nastroju i snu. Związek ten organizm wytwarza z aminokwasu tryptofanu. Każda kapsułka zawiera 50 mg 5-HTP i pomaga zmniejszyć zmęczenie po treningu. Najlepiej przyjmować 5-HTP w połączeniu z ZMA®, unikalną mieszanką cynku, która reguluje poziom testosteronu, magnezu i witaminy B6.

8/9

5-HTP 59 zł

 

Ekstrakt z Zielonej Herbaty Plus – doskonała porcja energii

Najczęściej wybieranym suplementem podczas oczyszczania organizmu i odchudzania jest ekstrakt z zielonej herbaty. Jest on silnym antyoksydantem, który pomaga pozbyć się wolnych rodników z organizmu i przyspiesza metabolizm. Jedna kapsułka Ekstraktu z Zielonej Herbaty Plus zawiera także 36 mg kofeiny, która dostarcza dużego zastrzyku energii i zwiększa wytrzymałość.

9/9

Ekstrakt z Zielonej Herbaty Plus 69 zł
Advertising


Advertising

Related Articles