Inspirujące aranżacje z cegłą w roli głównej - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Inspirujące aranżacje z cegłą w roli głównej

Cegła we wnętrzach jest modna już od tylu sezonów, że śmiało możemy przyjąć, że nigdy nam się nie znudzi. Najlepiej wygląda we wnętrzach ta klasyczna, trochę przybrudzona i poprzecierana. Jednak spora część wielbicieli aranżacji w stylu skandynawskim jest zapewne zdania, że obowiązkowo trzeba ją przemalować na biało. Zanim podejmiesz decyzje, czy stawiasz w swoim wnętrzu na cegłę i w jakim wydaniu, zobacz kilka wybranych inspiracji. Może pomogą ci w podjęciu decyzji.

 

Ściana z cegły nad blatem w kuchni

Ta piękna kuchnia wyglądałaby całkiem zwyczajnie, gdyby nie ściana z prawdziwej cegły, zdobiąca część pomiędzy blatem a górnymi szafkami. Nadaje ona wnętrzu nieco rustykalnego charakteru i sprawia, że koło tej aranżacji nie sposób przejść obojętnie. Cegła doskonale komponuje się z blatami i półkami z prawdziwego drewna. Na jej tle pięknie prezentuje się również modna ceramika.

cegła na ścianie w kuchni

Źródło: bit.ly/2FGXOKd

 

Cegła w kuchni w stylu industrialnym

Jest loft, musi być i cegła. Ceglana ściana to obowiązkowy element każdego wnętrza urządzonego w stylu industrialnym. Tutaj cegła zdobi część ścianki działowej pomiędzy kuchnią, a salonem. W połączeniu z orzechowym drewnem oraz elementami w kolorze „czarny połysk” wygląda doskonale.

kuchnia w stylu industrialnym

Źródło: bit.ly/2T26gYq

 

Ceglana ściana w salonie

Jak sprawić, żeby nijaki salon zyskał niepowtarzalny charakter? Położyć na ścianie cegłę. W tej aranżacji w nieco industrialnym wydaniu, jako tło do loftowego regału z metalu i drewna.

cegła w salonie

Źródło: bit.ly/2U0DEyW
Advertising

Następna

Advertising

Related Articles