Jak dobrać odpowiednią biżuterię do zegarka - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

Jak dobrać odpowiednią biżuterię do zegarka

 

Zegarki damskie są projektowane tak, aby spełniały rolę biżuterii. Okazałe biżuteryjne bransolety, ozdobne tarcze i koperty przykuwają wzrok i zdobią stylizacje. Jeśli jednak planujesz do zegarka dobrać inną biżuterię, musisz być ostrożna. Łatwo źle dobrać biżuterię i zepsuć całą stylizację. Warto kierować się zasadą im mniej tym więcej. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że twój zegarek i biżuteria są ze sobą odpowiednio dobrane, poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji takich zestawień. Wszystkie modele zegarków i biżuterii dostępne są na stronie Zalando Lounge i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta jest jednak limitowana, a więc musicie się spieszyć

Złoty zegarek i naszyjnik

Do okazałych, dużych zegarków warto dobrać minimalistyczną biżuterię. Na przykład do takiego  złotego zegarka TOMMY HILFIGER z biżuteryjną bransoletą i okazałą kopertą pasuje delikatny i subtelny naszyjnik KARL LAGERFELD. Takie zestawienie jest eleganckie i możesz założyć je nawet do stylizacji biznesowych czy sukienek koktajlowych.

1/14

1

TOMMY HILFIGER Zegarek – złoty  (650 zł) 329 zł
KARL LAGERFELD Naszyjnik (255 zł) 109 zł

 

Mały srebrny zegarek z prosta bransoletą i kolczykami

Minimalistyczne zegarki będą ciekawie prezentowały się również z delikatną bransoletką. Delikatny srebrny zegarek TOMMY HILFIGER uzupełni prosta, srebrna bransoletka KARL LAGERFELD i krótkie kolczyki na sztyfcie KARL LAGERFELD, ozdobione białymi i czarnymi cyrkoniami.

2/14

2

TOMMY HILFIGER Zegarek (650 zł) 329 zł
KARL LAGERFELD Bransoletka (300 zł) 125 zł
KARL LAGERFELD Kolczyki  (410 zł) 159 zł

 

Srebrny zegarek z dużą tarczą z kolczykami w kształcie kota

Mniej oficjalne modele zegarków możesz zestawić z szaloną biżuterią. Ten zegarek TOMMY HILFIGER będzie na przykład pasował do nowoczesnego pierścionka KARL LAGERFELD i oryginalnych kolczyków KARL LAGERFELD  w kształcie ukochanej kotki projektanta. Takie połączenie jest oryginalne i niecodzienne, idealne do stylizacji codziennych i na imprezę.

3/14

3

TOMMY HILFIGER BLAKE – Zegarek chronograficzny (735 zł) 369 zł
KARL LAGERFELD TRIPLE STACK – Pierścionek (345 zł) 159 zł
KARL LAGERFELD CHOUPETTE – Kolczyki  (280 zł) 115 zł

 

Zegarek na skórzanej bransolecie i delikatne kolczyki

Jeśli wolisz bardziej klasyczne modele zegarków, jak na przykład ten zegarek TOMMY HILFIGER na prostej, skórzanej bransolecie, wybierz do niego równie klasyczną biżuterię. Może to być na przykład taki naszyjnik MELANO JEWELRY z odkręcanymi koralikami i eleganckie kolczyki MELANO JEWELRY z cyrkonią. Taki zestaw biżuterii będzie podkreślał stylizacje eleganckie, casualowe i biznesowe.

4/14

4

TOMMY HILFIGER PEYTON – Zegarek  (560 zł) 289 zł
MELANO JEWELRY FRIENDS – Kolczyki (305 zł) 145 zł
MELANO JEWELRY Naszyjnik (435 zł) 195 zł

 

Minimalistyczny zegarek ze złotą bransoletą

Ciekawym zestawieniem są także delikatne, małe zegarki i bardziej okazałe bransoletki. Taki zestaw stworzy złoty zegarek TOMMY HILFIGER i bransoletka TOMMY HILFIGER ze złotymi koralikami.  Do kompletu dobierz bardzo proste, złote kolczyki MELANO JEWELRY. Jest to propozycja do eleganckich stylizacji, na przykład do pracy czy na rodzinne uroczystości.

5/14

5

TOMMY HILFIGER OLIVIA (735 zł) 369 zł
TOMMY HILFIGER CASUAL CORE – Bransoletka (255 zł) 149 zł
MELANO JEWELRY Kolczyki (130 zł) 59 zł

 

Silikonowy, sportowy zegarek i lekka biżuteria

W lekkich codziennych stylizacjach lub wygodnych sportowych zestawach możesz postawić na sportowy zegarek TOMMY HILFIGER z silikonową bransoletką. Jednak nie każda biżuteria będzie do takiego zegarka pasowała. Nasza propozycja to ciekawy naszyjnik KARL LAGERFELD z motywem gwiazd i pasujące kolczyki KARL LAGERFELD na sztyfcie również z motywem gwiazd.

6/14

6

TOMMY HILFIGER ASHLEY – Zegarek  (430 zł) 189 zł
KARL LAGERFELD Bransoletka (475 zł) 179 zł
KARL LAGERFELD Kolczyki  (239 zł) 99 zł

 

Klasyczny zegarek na skórzanej bransolecie i minimalistyczna biżuteria

Miłośniczki klasycznych zegarków, jak ten zegarek TOMMY HILFIGER ze złotą kopertą i brązową skórzaną bransoletą docenią jego połączenie z równie klasyczną i delikatną biżuterią. Proponujemy na przykład delikatne złote kolczyki TOMMY HILFIGER w kształcie serca, ozdobione drobnymi cyrkoniami i prosty złoty naszyjnik TOMMY HILFIGER z przywieszką w kształcie obrączki.

7/14

7

TOMMY HILFIGER CANDICE – Zegarek  (735 zł) 369 zł
TOMMY HILFIGER FINE CORE – Kolczyki  (255 zł) 149 zł
TOMMY HILFIGER Naszyjnik   (255 zł) 149 zł

 

Prosty zegarek z granatową bransoletką i elegancka biżuteria

W codziennych stylizacjach biżuteria odgrywa ważną rolę. Może zupełnie odmienić cały wygląd zestawu. Do takiej stylizacji wybierz na przykład klasyczny zegarek TOMMY HILFIGER  na skórzanej, granatowej bransolecie i proste, eleganckie złote kolczyki TOMMY HILFIGER. Jeśli chcesz czegoś więcej, to do tego zestawu pasuje również ta złota bransoletka TOMMY HILFIGER w ażurowy wzór w kształcie serc.

8/14

8

TOMMY HILFIGER CANDICE – Zegarek  (605 zł) 319 zł
TOMMY HILFIGER FINE CORE – Kolczyki (300 zł) 125 zł
TOMMY HILFIGER Bransoletka  (430 zł) 239 zł

 

Biały sportowy zegarek i szalona biżuteria

Kolejna propozycja jest przeznaczona do sportowych i codziennych stylizacji. Biały zegarek TOMMY HILFIGER  będzie idealnym dodatkiem do takich zestawów, ale w połączeniu z oryginalnymi, srebrnymi kolczykami KARL LAGERFELD z motywem pioruna i delikatną bransoletką KARL LAGERFELD z pasującą przywieszką również w kształcie pioruna i gwiazdy zaprezentuje się jeszcze lepiej.

9/14

9

TOMMY HILFIGER ASHLEY (430 zł) 229 zł
KARL LAGERFELD LIGHTNING BOLT (300 zł) 119 zł
KARL LAGERFELD STAR & LIGHTNING – Bransoletka (345 zł) 145 zł

 

Delikatny srebrny zegarek i proste kolczyki

Czasami sam zegarek spełnia już wymagania dotyczące dodatków do stylizacji i problem wyboru pozostałych elementów mamy wówczas z głowy. Tak jest w przypadku tego zegarka TOMMY HILFIGER ze srebrną, biżuteryjną bransoletą i prostokątną kopertą. Sam w sobie prezentuje się znakomicie i wystarczy do uzupełnienia stylizacji. Jednak w połączeniu z tymi długimi, srebrnymi kolczykami KARL LAGERFELD z kwadratowymi koralikami wygląda jeszcze lepiej.

10/14

10

TOMMY HILFIGER SOPHISTICATED SPORT (650 zł) 329 zł
KARL LAGERFELD Kolczyki (365 zł) 139 zł

 

Złoty zegarek z cyrkoniami i delikatna złota biżuteria

Wybierając biżuterię którą zestawimy z zegarkiem musimy bardzo uważać, aby nie przesadzić z ilością błyskotek. Proste i minimalistyczne zegarki TOMMY HILFIGER ciekawie prezentują się założone wraz z bransoletką z ruchomymi koralikami i delikatnym łańcuszkiem, dokładnie taką jak ta złota bransoletka TOMMY HILFIGER. Jakie kolczyki wybrać do takiego połączenia? Złote, krótkie kolczyki KARL LAGERFELD z ozdobnymi koralikami.

11/14

11

TOMMY HILFIGER Zegarek – Cyrkonia (690 zł) 349 zł
TOMMY HILFIGER Bransoletka (385 zł) 219 zł
KARL LAGERFELD Kolczyki   (410 zł) 155 zł

 

Biało-granatowy zegarek sportowy i długie kolczyki

W sportowych stylizacjach najlepiej spisują się proste zegarki na silikonowych bransoletkach, jak ten zegarek TOMMY HILFIGER z białą tarczą i biało-granatową, silikonową bransoletką, ozdobioną czerwonym wzorem w kwiaty. Do takiego zegarka pasują srebrno-złote kolczyki KARL LAGERFELD z gwiazdkami ozdobionymi cyrkoniami.

12/14

12

TOMMY HILFIGER ASHLEY – Zegarek  (430 zł) 199 zł
KARL LAGERFELD Kolczyki   (300 zł) 199 zł

 

Złoto-srebrny zegarek z cyrkoniami i klasyczna biżuteria

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, dlatego tak lubimy klasyczne połączenia. Elegancki zegarek TOMMY HILFIGER łączący złoto i srebro i ozdobiony wianuszkiem drobnych cyrkonii sam w sobie jest na tyle ozdobny, że nie wymaga dużej i okazałej biżuterii. Pasuje do niego na przykład taki pierścionek KARL LAGERFELD  z cyrkoniami i dużym perłowym koralikiem, a także bardzo  proste, złote kolczyki na sztyfcie MELANO JEWELRY.

13/14

13

TOMMY HILFIGER Zegarek  (690 zł) 329 zł
KARL LAGERFELD Pierścionek  (385 zł) 155 zł
MELANO JEWELRY Kolczyki  (85 zł) 47 zł

 

Zegarem z prostokątną kopertą i biżuteria z cyrkoniami

Na koniec klasyczny zegarek TOMMY HILFIGER z granatową, skórzaną bransoletą i ciemną, granatową tarczą, który będzie idealnie pasował zarówno do stylizacji codziennych jak i eleganckich czy biznesowych. Aby nieco rozjaśnić stylizację pozostałe dodatki mogą być nieco bardziej ozdobne. Wybierz na przykład złote kolczyki TOMMY HILFIGER z cyrkoniami i okazały, złoty pierścionek TOMMY HILFIGER również ozdobiony drobnymi cyrkoniami.

14/14

14

TOMMY HILFIGER JOSIE – Zegarek  (650 zł) 299 zł
TOMMY HILFIGER Kolczyki  (345 zł) 195 zł
TOMMY HILFIGER Pierścionek – Cyrkonia (345 zł) 169 zł

 

 

Advertising


Advertising

Related Articles