10 aminokwasów, które pomogą zbudować masę mięśniową - Porządnie o modzie i wnętrzach - zdrowamiotla.pl

10 aminokwasów, które pomogą zbudować masę mięśniową

Nie tylko ciężarowcy w swojej diecie sięgają po aminokwasy. Znajdują one zastosowanie także w dietach sportowców, których dyscypliny opierają się na sile, kondycji i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy pomagają budować masę mięśniową oraz osiągać lepsze wyniki. Są one także skutecznym źródłem energii, pozwalając na intensywniejszy trening. Jeśli chcesz wykorzystać te wszystkie właściwości aminokwasów, wybierz jeden z produktów Myprotein i ciesz się z rezultatów.

 

Impact EAA – mieszanka zawierająca niezbędne aminokwasy

Aminokwasy naturalnie występują w białkach, pomagają w naprawie i budowie nowych mięśni. Sam organizm nie jest w stanie wytworzyć aminokwasów, więc zapotrzebowanie organizmu musi zostać uzupełnione z diety. Impact EAA to super wygodny sposób na wzbogacenie diety w ten składnik. Mieszanka oparta jest na tym samym profilu aminokwasowym co Impact Whey Protein, tylko jeszcze szybciej się wchłania. Składa się ona z mieszaniny BCAA w proporcji 4: 1: 1 leucyny, izoleucyny i waliny. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować mięśnie.

1/10

Impact EAA  209 zł

 

HMB (aminokwasy) – pomaga osiągać cele treningowe

Bez względu na założone cele treningowe, białko jest niezbędne do naprawy i budowy tkanki mięśniowej. Beta-hydroksy-beta-metylomaślan, znany jako HMB, jest popularny od lat 90 XX wieku. Jest to metabolit rozgałęzionego aminokwasu zwanego leucyną. Aminokwas HMB jest często stosowany w produktach typu „wszystko w jednym”, pomagając szybko osiągnąć cel treningowy.

2/10

HMB Aminokwas 79 zł

 

Czyste AAKG (aminokwasy) – silna postać argininy

Pozyskiwanie aminokwasów z diety może być kosztowne i czasochłonne. Wiąże się to z koniecznością zakupów, przygotowywaniem posiłków i gotowaniem. Szybkim sposobem dostarczania niezbędnych składników odżywczych do organizmu jest picie koktajlu AAKG.  Czyste AAKG składa się z dwóch cząsteczek argininy i jednej alfa-ketoglutaranu. Stosunek tych dwóch składników znacząco odróżnia mieszankę od produktów konkurencji, w których ich ilość wynosi 1:1.

3/10

Czyste AAKG 79 zł

 

Czysta beta-alanina (aminokwasy) – dla osób wykonujących długotrwałe ćwiczenia wytrzymałościowe

Beta-alanina jest jednym z 20 aminokwasów niezbędnych do syntezy białek, które naprawiają i budują tkankę mięśniową. Czysta beta-alanina jest jednym z najczęściej stosowanych składników w formułach przed treningowych. To doskonała propozycja dla osób, które uprawiają sport wymagający nagłego i natychmiastowego wysiłku. Powinny też ją stosować osoby wykonujące długotrwałe ćwiczenia wytrzymałościowe.

4/10

Czysta beta-alanina 59 zł

 

100% Glicyna – ważne aminokwasy w wygodnej formie

Glicyna jest aminokwasem, który występuje głównie w produktach takich jak mięso, ryby i nabiał. Dlatego dostarczenie odpowiedniej ilości tego składnika do organizmu może być trudne, zwłaszcza dla osób będących na diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Aby zbudować masę czy rzeźbę potrzebujesz aminokwasów. Dodaj do swojej diety 100% Glicynę, która pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel.

5/10

100% Glicyna 59 zł

 

100% L-tyrozyna – aminokwas, który wspomaga wzrost i odbudowę mięśni

Aminokwasy odgrywają niezwykle ważną rolę w organizmie. Pomagają odbudowywać i budować nową tkankę mięśniową. L-tyrozyna jest aminokwasem naturalnie występującym w małych ilościach w różnych produktach spożywczych. Naturalnie występuje w białku i pozyskanie jej z diety może być czasochłonne i kosztowne. Właśnie dlatego 100% L-tyrozyna jest w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku, który z łatwością dodasz do odżywczego koktajlu.

6/10

100% L-tyrozyna 109 zł

 

THE Amino+ – zastrzyk składników, których potrzebujesz, aby zobaczyć rezultat

Zaawansowana formuła THE Amino+ z PhaseTech ™ oparta jest na unikalnej technologii powolnego uwalniania składników. Ta technika zapewnia stały dopływ składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia założonych celów treningowych. Zawierający 14 g aminokwasów o powolnym uwalnianiu BCAA i glutaminy – THE Amino+ to idealny stymulator w chwili, gdy najbardziej go potrzebujesz.

7/10

THE Amino+ 179 zł

 

100% NAC – aminokwas, który może wspomóc Twoje cele treningowe

N-acetylo-L-cysteina (NAC), podobnie jak inne aminokwasy, występuje naturalnie w białku. Pomaga w budowie i regeneracji nowej tkanki mięśniowej. Aminokwas 100% NAC to bardzo wygodny proszek do rozpuszczania i można go łatwo dodawać do proteinowych koktajli. Jest idealny dla osób, które chcą zwiększyć spożycie cysteiny w postaci acetylowanej.

8/10

100% NAC 69 zł

 

L-Glutamina – wspomaga wzrost i regenerację nowej tkanki mięśniowej

L-Glutamina jest aminokwasem naturalnie występującym w mięsie, rybach i jajach. Jest to jeden z najpopularniejszych aminokwasów, który wspiera wzrost i regenerację nowej tkanki mięśniowej. Aminokwas ten wytwarzany jest w niewielkich ilościach przez organizm, dlatego należy go przyswajać z pożywienia. Idealnym uzupełnieniem diety jest preparat L-Glutamina, który wspiera organizm bez względu na dyscyplinę sportową i założenia treningowe.

9/10

L-Glutamina 39 zł

 

100% L-leucyna (aminokwas) – łatwy dodatek do codziennych koktajli

L-leucyna jest aminokwasem, który nie jest wytwarzany przez organizm ludzki, dlatego musi być dostarczany z pożywienia. Leucyna to BCAA (aminokwas rozgałęziony) – związki te naturalnie występują w białku i pomagają w budowie i regeneracji masy mięśniowej. Łatwy i szybki sposób przyjmowania tego aminokwasu znajdziesz w preparacie Myprotein 100% L-leucyna. Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, 100% L-leucyny to wyjątkowy sposób na wsparcie codziennego programu treningowego.

10/10

100% L-leucyna 169 zł
Advertising


Advertising

Related Articles